Popüler Haberler |

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izle!

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm full izlenmek için kesintisiz olarak youtube platformunda. 22 Nisan akşamında TRT 1 yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 4. son bölüm tek parça linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Başrollerinde Ahmet Kural’ın oynadığı Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm ile 22 Nisan Perşembe akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 4. son bölümünde; Sonunda Kemal, Ankara ve İnci’nin yollarını kesişir. Kemal, İnci-Müge ve diğer tüm esirlerin hayatını kurtarma pahasına canını ortaya koyar.

Ankaralı da yeni tanıştığı Kemal’in fedakarlığına şahit olarak onunla daha uzun bir zaman yürünecek olan yol arkadaşlığı olduğuna inanır. Ancak Kemal ve Ankaralının ilk karşılaşmaları hiçte hoş olmamıştır. Derviş’in nasıl hayatta kaldığı ortaya çıkarken yeni hedefte ise esir tutuldukları yerden İnci ve Müge’yi kaçırarak onları bir an önce Kemal’e götürmek vardır.

Ankaralının nişanlısı Ayşe de çok gizli bir şekilde nişanlısı ile irtibat kurar. İki sevgilinin duygu yüklü hikayesinde büyük bir sürpriz gelişmektedir. Ankaralının gizli görevle bulunduğu Almanya günleri ve Ayşe ile tanışmaları bir aşk hikayesi başlamak üzeredir.

Makaryos güçleri Lefkoşa’yı ele geçirerek Rauf ve Dr Küçük’ün karargahı düşürürken Türkiye, Kıbrıs’a müdahale etme kararı alır. Kıbrıs Türkü varını yoğunu ortaya koyarak direnmeye çalışırken tükenmekte olan zamana karşı Türk jetleri onların yardımına ulaşır.

İnci ve Müge, esirhaneden ilk kez dışarı çıkarken; Ankaralının nişanlısı Ayşe de aşkı uğruna inanılmaz bir çılgınlığın peşine düşmüştür.

BİR ZAMANLAR KIBRIS 4. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle