Popüler Haberler |

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm izle!

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm full izlenmek için kesintisiz olarak youtube platformunda. 15 Nisan akşamında TRT 1’de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 3. son bölüm tek parça linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Başrollerinde Ahmet Kural’ın oynadığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 15 Nisan Perşembe akşamında TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Her bölümü olay yaratan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin son bölümünde; Kemal büyük bir yıkım yaşayarak karısı ile beraber kızının da öldüğünü düşmekten kendisini alamaz. Artık geriye tek bir amacı kalmıştır.

Durumu öldükçe kötü olan babasını ve gittikçe azalan göç kafilesini bir an önce Ankaralının kurmuş olduğu çadır kent bölgesine taşımakta kararlı olan Kemal, onları kontrol noktasından geçirebilmek adına hayatını feda etmekten kaçınmaz. Ancak bunun farkına varan biri vardır.

Ankaralı da Lefkoşa’da bulunan yaralıların ile Binbaşı Nihat’ın ailesinin cenazelerinin bir an önce Türkiye’ye ulaşabilmesi adına bir intihar görevi içerisine kendisini atar. Ada içerisinde bulunan İngiliz yüksek komiserliğini tek başına basarak Türkiye’nin yardım uçağının yaralıları alıp kalkması konusunda onlara dair elindeki büyük kozu kullanmak isteyecektir.

Bu kozun en büyük kaynağı ise Sovyetler Birliği’nden geçmektedir. Ankaralı bu kez Sovyetler Birliği’nde görev yaptığı zamanlarda bir Azeri Türkü olarak devreye girecektir. İnci ile Müge de esir haneden ilk kez dışarı çıkmaya vakit bulurken Ankaralının nişanlısı Ayşe de aşkı uğruna büyük bir uçurumun eşiğinde kendisini bulacaktır.

BİR ZAMANLAR KIBRIS 3. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle