Magazin

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli’si Kerem Alışık TRT’ye Geçti! Süper Proje Çok İlgi Gördü

Kerem Alışık ATV ekranlarında boy gösteren ve uzun zamandır süregelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alıyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın Fekeli'si Kerem Alışık sunuculuk ile ekranlarda olacak.

Kerem Alışık ATV ekranlarında boy gösteren ve uzun zamandır süregelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alıyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın Fekeli'si Kerem Alışık sunuculuk ile ekranlarda olacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük hayranlıkla rolünü üstlenen Kerem Alışık dizinin en önemli başrollerinden bir tanesi olmuştu. Her sezon izleyiciye daha tutkulu bir performans gösteren Çukurova oyuncuları oldukça fazla hayran kitlesine sahip oluyor. 

İlk Defa Yayın Yapacak Olan 'Seneye Bu Zamanlar' Heyecanla Bekleniyor! 

 

Türkiye'de ilk kez yayın yapacakolan programda çok farklı hayat öyküleri yer alacak. Kerem alışık tarafından sunulacak olan program sayesinde farklı hayatları izleyebileceğiniz bir yayın geliyor. Ortalama 1 yıldır çekim aşamasında olan program bu sezon ekranlarda olacak.

Ekranlarda ilgiyle takip edilmesi beklenen program çeşitli hayat öykülerine yer verecek. Sunuculuğunu Kerem Alışık yapacak ve çekimler neredeyse bitti. Çekimleri yapılan 'Seneye Bu Zamanlar' her kesimden izleyici kitlesine sahip olacak. Farklı hikayelerin yer aldığı bu programda hayat öyküleri yer alacak. 

Fekeli'den Sürpriz Çıkış!

 

Kerem Alışık Fekeli rolünde oldukça başarılı bir serüven yakaladı. Aynı anda pek çok başarıya aynı anda imza atan Kerem Alışık bu defa da bir sunuculuk ile geliyor. Zaman zaman oynadığı reklam filmleri ile de büyük bir başarı yakalayan ve sevilen oyuncu, başarılı performans sergiliyor. Çeşitli projelerde yer alan Alışık, başarı ve duruşu ile büyük bir özveri ile takip ediliyor.

Hayran kitlesi ile oldukça fazla bir sevgiye maruz kalan Kerem Alışık farklı bir imajla ekranlara devam edecek. Sezon başında başlayacak olan sunuculuk serüveni ile de ekranlarda kalmaya devam edecek.