Magazin |

Bir Zamanlar Çukurova İbrahim Çelikkol’u Kaptı! Ortalık Karıştı! Kral Kaybederse İçin Yeni Jön Aranıyor! İşte Aday Şartları

Gülseren Budayıcıoğlu imzasını taşıyan proje sayısı geride bıraktığımız sezonda 4 tane olmuştu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi TV8 ekranlarında final yapınca yeni sezonda 3 dizi yoluna devam ediyor. Ünlü yazarın dizilerinden Masumlar Apartmanı Camdaki Kız ve Kırmızı Oda yapımları gösterişli yapımlar olarak dikkatleri çekti.

Gülseren Budayıcıoğlu imzasını taşıyan proje sayısı geride bıraktığımız sezonda 4 tane olmuştu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi TV8 ekranlarında final yapınca yeni sezonda 3 dizi yoluna devam ediyor. Ünlü yazarın dizilerinden Masumlar Apartmanı Camdaki Kız ve Kırmızı Oda yapımları gösterişli yapımlar olarak dikkatleri çekti.

Yeni sezonda dizi  hayranları yeniden bu dizileri izlemeye devam edecek gibi görünüyor. Fakat Gülseren Budayıcıoğlu'nun yeni projesi olan Kral Kaybederse isimli kitabından uyarlanacak olan dizi için yoğun bir araştırma yapılıyor. Yeni dizi için senaryo çalışmaları hızla devam ederken oyuncu seçimi konusunda birtakım gelişmeler yaşanıyor

Kral Kaybederse Projesi İçin Oyuncu Aranıyor

 

Kral Kaybederse projesi için sert bir yapıda olan erkek karakteri arandığı için en çok ismi geçen oyuncuların içinde İbrahim Çelikkol gündemdeydi. Ünlü oyuncu ATV ekranlarında olan 3. sezonu başarılı geçen Bir Zamanlar Çukurova'da yer almayı tercih etti. Oyuncunun ATV dizisinde çok kuvvetli bir karakter ile yer alacağı ve hikayenin yönünü de değiştireceği gelen ilk haberler arasındadır.

Kral kaybederse dizisi için başrolü kim alacak işte bu konuda ortada tek bir isim olarak Kıvanç Tatlıtuğ olarak söylentileri var. En son bir Denizaltı hikayesi isimli netflix dizisi de olan Kıvanç Tatlıtuğ 2019 senesinde ise Çarpışma isimli televizyon dizisi ile hayranlarının karşısındaydı. 2 senedir televizyon ekranlarında yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ'a farklı yapımlardan teklifler olduğu da kulis haberleri arasında yer aldı

 Kral Kaybederse Dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ

 

Kral kaybederse dizisinin ana karakteri olarak tek bir isim önerildi bu isim Kıvanç Tatlıtuğ olduğu bilgisi geldi. Kenan adında vurdumduymaz bir adamın çocukluğundan bugüne karakterin şekillendiren şartları konu ediliyor.

Böyle etkileyici bir şahsiyet için de oldukça güçlü bir oyunculuk gerekiyor Kıvanç Tatlıtuğ şayet rolü kendisi kabul ederse yeni sezonda en iddialı yapımları arasında yerini almış olacak.