Bir Zamanlar Çukurova 98. bölüm tek parça yayında! Doktor Müjdan öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova 98. bölüm full izle 27 Mayıs akşamında ATV ekranlarında yayında. Başrollerinde Murat Ünalmış’ın oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Doktor Müjgan’dan Fekeli’ye kötü haber geliyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 98. son bölüm Youtube izle linki

Bir Zamanlar Çukurova 98. bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Murat Ünalmış ile Hilal Altınbilek’in oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Radyodan gelen haber Çukurova’yı adeta yasa boğuyor. Fekeli bir kez daha evlat acısı yaşıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 98. Bölüm Özeti

Adana’ya gelerek gerçek anne babasına karşı gelen Müjgan için hayat artık rotasını tamamen çizmiştir. Havalimanının kapısında dönüp dönüp kokladığı, öpmelere doyamadığı Kerem Ali'yi babasından sonra annesiz de bırakan Müjgan, diziye veda ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova 98. bölüm tek parça yayında! Doktor Müjdan öldü mü?

Lütfiye ve Fekeli'nin kucağında annesiyle vedalaşan, son öpüşünde boynundaki fuları alan Kerem Ali yetim kalıyor. Düşen Adana-İstanbul uçağının kara haberi Çukurova’da matem etkisi yaratırken Fekeli bir kez daha yıkılıyor.

Demir her ne kadar çabalasa da Züleyha ve çocuklarının olduğu gemiyi durdurmayı başaramıyor. Bunun yanında polisler tarafından götürülürken Gülten'i de gören Demir iyice sinirlenerek çileden çıkıyor. Gülten için artık konak günlerinin sonuna doğru gelinirken Şadi üzerinden Züleyha'ya ulaşmaya çalışın Demir bir anda kendisini Londra’da buluyor.

Bir Zamanlar Çukurova 98. bölüm tek parça yayında! Doktor Müjdan öldü mü? - Resim : 2

Müjgan'ın vefat haberiyle sarsılan Şermin, yine de Ümit ve Sevda arasındaki bağlantının peşini bırakmıyor. Konakta yaptığı araştırma ile tüm delillere ulaşan Şermin’e en büyük sürprizi ise kızı Betül yapıyor. Betül sonunda Çukurova’ya geliyor.

Bir Zamanlar Çukurova 98. Son Bölümünü İzlemek İçin Tıklayınız

Bir Zamanlar Çukurova 98. bölüm tek parça yayında! Doktor Müjdan öldü mü? ile ilgili etiketler Bir Zamanlar Çukurova

Sitene Ekle