Popüler Haberler

Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı izle!

Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. 11 Mart Perşembe günü ATV'de yayınlanan yeni son bölüm sonrası dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı izle linki merak ediliyor. Başrollerinde Hilal Altınbilek'in rol aldığı ve her Perşembe ATV ekranlarında yayınlanan sevilen dizinin yeni bölüm 11 Mart akşamı yayınlandı. Takipçiler, Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı izlemek için araştırmalara da başladı.

FEKELİ 'FİKRET' GERÇEĞİNİ ÖĞRENDİ!

Fekeli, Fikret'e inanmak istemese de, Fikret'in anlattıklarına inanmak zorunda kalır. Fekeli, o yıllarda Fikret'in de annesinin de yanında olamadığına üzülürken, kardeşi Musa'nın gerçeği nasıl öğrendiğinin cevabını bulamaz.

Adnan Yaman'ın suçu yüzünden Demir'den intikam alınmasını yanlış bulduğunu söyler ama Fikret'in deli öfkesini dindiremez!

Fekeli artık bu acılarla, yeniden bir savaş ile sınanmaktansa ölmeyi dileyecek haldedir. Üstelik ne kadar istemese de bu savaşın içine hızla o da çekilecektir!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 88. BÖLÜM FRAGAMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sitene Ekle