Popüler Haberler

Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 63. son bölüm izleme linki! 9 Nisan ATV yayın akışı

Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 9 Nisan akşamı yayınlanacak bölümde; Müjgan, Yılmaz'dan saklanan gerçeği bir mektupla ona anlatıyor. Züleyha'ya doğrulttuğu silah ise yürekleri ağızlara getiriyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde..

Bir Zamanlar Çukurova 64. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Koronavirüs salgını sonrasında diziler çekimlerine ara verdi. ATV yayın akşına bakıldığında Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümüyle ekranlara geleceğini görüldü. Başrollerini; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Vahide Perçim ve Kerem Alışık'ın yer aldığı dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. 9 Nisan akşamı yayınlanacak bölümde; Müjgan, Yılmaz'dan saklanan gerçeği bir mektupla ona anlatıyor. Züleyha'ya doğrulttuğu silah ise yürekleri ağızlara getiriyor. Yılmaz öğrendiği gerçek sonrasında ne yapacağını bulamıyor. Dizinin yeni bölümünü canlı izle seçeneği üzerinden takip etmek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 63. yeni bölüm tek parça izlemek için detaylar haberimizde...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63.YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Fekeli, Demir'in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinlemeyecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar'ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova'nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar'ı izlemektedir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63 BÖLÜM İZLE

Onca hengame arasında Saniye ve Gaffur, Üzüm'ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar'a anlatır. Torunlarının hasreti ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm'e, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. FRAGMANI