Popüler Haberler

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izle! Züleyha'ya ne olacak?

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, bu akşam nefes kesen yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. 19 Mart akşamı yayınlanan son bölümde; Züleyha'nın hapise girmesinin ardından Yılmaz kendisini suçluyor. Demir'in yapacağı hamle merak ediliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izle! 19 Mart akşamı yayınlanan son bölümde; Züleyha'nın hapise girmesinin ardından Yılmaz kendisini suçluyor. Demir'in yapacağı hamle merak ediliyor. ATV ekranlarınDizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 61. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 60. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşadıklarına, kendisine yapılanlara ve en çok da evlatlarından ayrılmaya daha fazla dayanamayan Züleyha, Fekeli’nin silahını kapar ve soluğu konakta alır! Demir, Züleyha’nın silahından çıkan kurşunlarla yere yığılır! Demir ameliyathaneye giderken, Züleyha da ellerinden kelepçe ile jandarmaların arasında cezaevine gönderilir. Yıllar önce çiftlikten jandarma eşliğinde Yılmaz götürülmüştü. Bu kez Yılmaz, gider aracın arkasından koşar, Adeta tarih tekerrür etmektedir.

Züleyha, evlatlarından ayrı kalmanın acısıyla haykırarak konağı terk ederken, Hünkar da evlat acısıyla gözyaşları içinde hastaneye koşacaktır. Hünkar’ı evlat sınavında hiç yalnız bırakmayan ise tesadüfen orada bulunan Fekeli olacaktır. Demir’in yaşam mücadelesi devam ederken, Hünkar hiç beklenmeyen bir dostluk eliyle Züleyha’yı ziyarete de gider. Bir yandan Yılmaz, bir yandan Hünkar ve onlardan tüm hikayeyi dinleyen Savcı Jülide, Züleyha’yı kurtarmak için uğraşırlar ama içerde de zor bir hayat vardır. Züleyha, sessiz kalmak istese de hayat onu, içerde de zorlu bir mücadeleye sokacaktır. Züleyha’nın ise artık kaybedecek bir şeyi kalmamıştır.

Bir yandan olan bitene üzülse de bir yandan hala kendini haklı bulan Müjgan, artık Behice cephesini de kaybetmiştir. Züleyha’nın dikkat çekmek için Demir’i vurduğunu söyleyen Müjgan’a kendi halası bile artık itibar etmeyecektir. Yılmaz, Züleyha’yı kurtarmak için çabalarken, Müjgan da evliliğini kurtarmak için çaba gösterecektir. Ancak yapacağı şey, kendisi dahil pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 61. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Zamanlar Çukurova 61. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...