Magazin

'Bir Başkadır'ın yönetmeninden çok konuşulacak film: Azizler!

 Netflix'in Türkiye özel içeriklerinden olan ve geçtiğimiz aylarda duyurulan "Azizler" filminin merakla beklenen fragmanı paylaşıldı. İşte Masum ve Bir Başkadır yapımlarının senaristi Berkun Oya'nın kaleminden çıkan "Azizler"in fragman, konusu ve oyuncuları!

Salgın nedeniyle bir çok proje vizyon yerine dijitale hızlıca yönelmeye başladı. 4 Aralık'ta "9 Kere Leyla" filminin Netflix'te yayınlanmasının ardından, bu kez de "Azizler", Netflix'te izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

8 OCAK'TA NETFLİX'TE!

Berkun Oya'nın senaristliğini üstlendiği, Yağmur Taylan ve Durul Taylan'ın yönettiği dram komedi filmi Azizler, 8 Ocak'ta Netflix'te olacak.

"AZİZ'İN YAPMASI GEREKEN TEK BİR ŞEY VAR..."

Aziz, hayatının zorlu bir döneminden geçen bir adamdır. Gençlik döneminde mesleği hakkında kurduğu hayallerden uzakta olan Aziz, sevmediği bir işe çalışır. Dört yıldır Burcu ile birlikte olan Aziz, artık ilişkisine bir son vermesi gerektiğini düşünür. Herkesten uzaklaşıp, yalnız kalmak isteyen Aziz'in karşısına bu sırada bir fırsat çıkar. Aziz'in yapması gereken tek bir şey vardır o da bir yalan söyleyip, bu yalanı sürdürmek. Ancak söylediği yalanın doğurduğu sonuçlar Aziz'in hayatının değişmesine neden olur.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Azizler filminde başrolleri Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, İrem Sak, Fatih Artman ve Öner Erkan gibi isimler paylaşıyor. Filmin kadrosunda ayrıca Hülya Duyar, Gülçin Santırcıoğlu ve Okan Yalabık da bulunurken; Bergüzar Korel ve Halit Ergenç de konuk oyuncu olarak filme katılıyor.

Sitene Ekle

Yorumlar