Magazin |

Bir aşk bombası daha! Selin Şekerci, İbrahim Selim ile aşk mı yaşıyor?

42 yaşındaki oyuncu İbrahim Selim'in, sunuculuğunu yaptığı YouTube'da yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına geçtiğimiz Nisan ayında konuk olan 32 yaşındaki oyuncu Selin Şekerci ile aşk yaşadığı iddia edildi. Oyuncu çift, haklarında çıkan aşk dedikodularıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Selin Şekerci ile kendisinden 10 yaş büyük meslektaşı İbrahim Selim hakkında 'aşk' iddiası ortaya atıldı. Magazin D'nin haberine göre; çift, yeni bir birlikteliğe yelken açtı.


BİR AYDIR BİRLİKTELER

İkilinin, yaklaşık bir aydır birlikte olduğu ve ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih ettiği konuşuluyor.

"BİRBİRİMİZİ ÖZLEMİŞİZ"

Nisan ayında İbrahim Selim'in sunduğu programa konuk olan oyuncu, bu fotoğrafı Instagram'dan, "Birbirimizi özlemişiz" ifadeleriyle paylaşmıştı.

"YİNE Mİ SEN GELDİN!"

'İbrahim Selim ile Bu Gece'de samimi açıklamalarda bulunan Selin Şekerci, hakkında bilinmeyenleri de anlatmıştı.

Sektöre çok erken yaşta girdiğini anlatan Selin Şekerci, oyunculuk yaparken bir yandan da konservatuvara hazırlandığını ve her sene 9 Eylül Üniversitesi'nin sınavlarına girdiğini ifade etmişti.

Ünlü oyuncu, yetenek sınavı jüri üyelerinin kendisine "Yine mi sen geldin!" dediklerini dile getirmişti.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Selin Şekerci (@selinsekerci)'in paylaştığı bir gönderi


"ISRARLA SINAVLARA GİRİYORDUM"

31 yaşındaki Şekerci, "Her sene ısrarla giriyordum sınavlara. Hatta hiç unutmam bir jüri üyesinin, 'O zaten dizilerde oynuyor, gitsin televizyona iş yapsın. Onda tiyatro enerjisi yok' dediğini duymuştum. Sonra o jüri üyesi benim oynadığım bir dizi için seçmelere girdi. Başka bir şey söylememe gerek yok bence" sözleriyle kahkahalara boğmuştu.