Yaşam |

Yıldırım'ın taziye mesajına Albayrak'tan olay yorum!

Tarihçi-yazar Kadir Mısıroğlu geçtiğimiz akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın, Binali Yıldırım'ın Mısıroğlu'nun vefatı üzerine paylaştığı taziye mesajına verdiği yanıt ise sosyal medyada olay yarattı.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Beşiktaş'ı 2-0 yendikleri zorlu mücadelenin ardından çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

Albayrak, Binali Yıldırım'ın tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu için paylaştığı taziye mesajına dans eden bebek GİF'i koyması sosyal medyada gündem oldu.

İŞTE BİNALİ YILDIRIM'IN TAZİYE MESAJI:

"Değerli tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu'nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Mübarek Ramazan ayına adım attığımız bu saatlerde Rahmet-i Rahman'a kavuşan Mısıroğlu'na Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum."

BİRÇOK KULLANICI YORUMDA BULUNDU

Abdurrahim Albayrak'ın paylaşımının altına birçok kullanıcı yorumda bulundu. Bir kullanıcı "Başkanım naptın. Hele bi kupayı alaydık" derken, diğer bir kullanıcı "Hahahaha başkanım ezan yeni okunuyor daha oruç başlamadı , yakacasun kendini etmaaaa" yanıtını verdi.

Yorumu yanlışlıkla yazdığı düşünülen Albayrak, hatasını fark edince paylaşımını kaldırdı.

İşte gelen yorumlardan bazıları: