Gündem

Binali Yıldırım'dan anlamlı paylaşım!

Eski Meclis Başkanı Binali Yıldırım'dan eşi Semiha Yıldırım'a iğrenç ifadelerle saldıran İYİ Parti'li Levent Özeren'in gözaltına alınmasının ardından anlamlı bir paylaşım geldi. Yıldırım herhangi bir yorum yapmadan paylaştığı fotoğraf ile çok şey anlattı. Özeren ise bu mesajdan bir süre sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi...

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

İYİ Parti'li Levent Özeren'in Semiha Yıldırım hakkında sosyal medyada kullandığı ifadeler toplumun hemen her kesimi tarafından tepkiyle karşılandı. 

Özeren, hem bu tweeti hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki hakaretehamiz mesajları ile gözaltına alınıp çıkartıldığı nöbetçi hakimlik tarafından tutuklandı. 

Skandal ifadelerin sahibi olan Özeren'in tutuklanma kararından kısa bir süre önce eski Meclis Başkanı, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım sosyal medyadan eşiyle birlikte simit paylaştığı bir fotoğrafını paylaştı. 

Yıldırım mesajda herhangi bir yorumda bulunmadı ancak fotoğraf birçok şey anlatıyordu. 

İşte o paylaşım:

Levent Özeren, gözaltına alındığında İYİ Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürüyordu. Özeren, 2018 yılında yapılan seçimlerde İYİ Parti'den milletvekili aday adaylığına başvurmuştu.

Günün Videosu
Muğla'nın Milas ilçesinde dün akşam başlayan ve Bodrum'a da sıçrayan yangın etkisini hala sürdürüyor. Yangın Bodrum'da 3 mahalleye ulaşırken Aşağı Mazı Mahallesi'nde vatandaşlar Sahil Güvenlik botları ve özel tur tekneleriyle bölgeden tahliye edildi. Öte yandan Bodrum'un Umurça ve Kumbahçe mahalleleri ile İçmeler yolu güzergahındaki makilik ve ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı.