Bill Gates'in kızı Jennifer Gates hamile olduğunu duyurdu

Microsoft'un kurucusu ve dünyanın sayılı zenginlerinden Amerikalı iş adamı Bill Gates'in (67) geçtiğimiz yıl Ağustos ayında 27 yıllık evliliğini sonlandırdığı Melinda Gates'ten (58) dünyaya gelen kızı Jennifer Gates hamile olduğunu duyurdu. Geçtiğimiz yıl Nayel Nassar ile evlenen Gates, müjdeli haberi sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ağustos ayında sonlandıran Amerikalı milyarder Bill Gates ve Melinda Gates'in kızı Jennifer Gates (26), profesyonel at binicisi Nayel Nassar (31) ile geçtiğimiz yıl ekim ayında nikah masasına oturmuştu. Çiftten müjdeli haber geldi.

HAMİLE OLDUĞUNU BÖYLE DUYURDU

Jennifer Gates, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamile olduğunu duyurdu. Karnı burnunda pozunu yayınlayan Gates'in bu paylaşımına beğeni yağdı.

jennifer gates


Gates’in paylaşımına annesi Melinda Gates’ten de yorum gecikmedi. Bill Gates ile yollarını ayıran Melinda French Gates, “Bu küçükle tanışıp ikinizin ebeveyn olmasını izlemekten daha fazla heyecan duyamazdım” diye yazdı.

Gates’in hamile olduğunu duyurduğu bu paylaşımına takipçilerinden tebrik mesajları yağdı.

jennifer gates

 

Bill Gates'in kızı Jennifer Gates hamile olduğunu duyurdu ile ilgili etiketler Jennifer Gates Bill Gates Hamile Sosyal Medya