Biden'ın oğlu Hunter yengesiyle ilişki yaşadı

ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden, hayatını kaybeden abisinin eşi Hallie ile yıllar önce ilişki yaşadığını söyledi. Hunter Biden, "Bu ilişki ikimizin de paylaştığı ağır yastan doğdu" diye konuştu.

Yeni kitabının tanıtımı için CBS'e konuk olan Hunter, 2015'te 46 yaşında hayatını kaybeden ağabeyi Beau'nun eşi Hallie ile 2017'de ilişki yaşadıklarını söyledi.

​Hunter, "Sanırım bu ilişki insanların kafasını karıştırdı. Bunu gerçekten anlıyorum. Bu benim için açıklaması zor bir şey. Çünkü bu (ilişki) ikimizin de paylaştığı ağır yastan doğdu" dedi.

"Birlikteydik ve doğru şeyi yapmaya çalışıyorduk" diye konuşan Hunter, "Daha sonra o aşk, kaybettiğimiz şeyin yerini doldurabileceğimiz umuduyla umuduna dönüştü" ifadelerini kullandı.

Sputnik'in haberine göre Hunter, bu ilişki nedeniyle kişisel ve iş hayatında birçok kişinin kendisinden uzaklaştığını söyledi ve "Muhtemelen yapmamam gereken çok şey yaptım. Yakınlarımdan çok daha fazla şefkat ve anlayış gördüm ama aynı zamanda korkunç bir zamandı" dedi.

Biden'ın oğlu Hunter yengesiyle ilişki yaşadı ile ilgili etiketler biden yengesi ilişki itiraf