Magazin

Beyninde tümör tespit edilen oyuncu Hülya Duyar ameliyat oldu! Sağlık durumu nasıl?

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz'la reklam çekimi yaptığı sırada fenalaşan ve çıktığı tatilde baygınlık geçiren oyuncu Hülya Duyar'ın beyninde tümör tespit edilmişti. 51 yaşınaki ünlü oyuncu bugün 8 saat süren bir ameliyat geçirdi. Peki Hülya Duyar'ın son sağlık durumu nasıl? İşte merak edilen detaylar...

Reklam çekimleri sırasında fenalaşan ve çıktığı tatil sırasında baygınlık geçiren 51 yaşındaki oyuncu Hülya Duyar'ın yapılan sağlık kontrollerinde beyninde tümör tespit edilmişti.

“Reklam çekiminde bir anda konuşamamaya başladım. Atak oluştu. Yapamadım sandım. Sonra tatile gittim, orada bayıldım. Doktora gittiğimde de büyük bir tümöre rastlandı. Öğrenen herkes aynı gün seferber oldu, hemen Uğur Türe’den randevu aldılar kısmetse çarşamba ameliyat olacağım” açıklamasında bulunan Duyar bugün ameliyat oldu.

Hülya Duyar


TÜMÖRÜN İYİ HUYLU OLUP OLMADIĞI PATOLOJİDEN SONRA BELLİ OLACAK

Hülya Duyar’ın beyin tümörü ameliyatı başarılı geçti. Cem Yılmaz’la çektiği reklam filminde fenalaşan ancak dikkate almayan, ardından arkadaşıyla gittiği Adana’da baygınlık geçirerek hastaneye kaldırılan Duyar, konan teşhisin ardından ambulansla İstanbul’a getirilmişti. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde Prof. Dr. Uğur Türe yönetiminde 8 saat süren ameliyatla beynindeki tümör alınan Duyar’ın ameliyatı başarılı geçti. Yoğun bakımda müşaade altında tutulan Duyar bir gece yoğun bakımda kalacak. Tümörün iyi huylu olup olmadığı ise patoloji raporunda belli olacak.


Ünlü sanatçının Instagram hesabından ''Hülyamız ameliyattan çıktı. Doktorumuz Uğur Türe ameliyatın çok başarılı geçtiğini belirtti. Hepinize bu süreçte gönderdiğiniz tüm iyi dilekler için çok teşekkür ediyoruz.'' paylaşımı yapıldı.