Yaşam |

Beylikdüzü'nde güpegündüz silahlı banka soygunu: 80 bin dolar çalıp kayıplara karıştılar

İstanbul Beylikdüzü’nde motosikletli iki soyguncu girdiği bankadan 80 bin dolar para çalarak kayıplara karıştı. Olay yerinde inceleme yapan ekipler, soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı. Öte yandan, olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı olmazken, ekiplerin incelemeleri sürdürüldüğü belirtildi.

İstanbul Beylikdüzü'nde motosikletli ve silahlı 2 şahıs, banka soygunu yaptı. Olay, saat 17.00 sıralarında İstanbul Beylikdüzü OSB Mahallesi Açelya Caddesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, mesai saatleri içinde motosikletle gelen ve henüz kimlikleri belirlenemeyen silahlı 2 şahıs bir bankanın içine girdi. İçeride çalışan personeli silahla tehdit ederek kasadan 80 bin dolar çalan şahıslar hızla olay yerinden uzaklaştı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Polis, çevrede güvenlik önlemi alarak bankanın içinde inceleme yaptı. İçeride parmak izi ve bazı delilleri toplayan polis, bunları incelemek üzere Emniyet’e geçti.

YARALAMA VE CAN KAYBI YOK

Öte yandan, olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybı olmazken, ekipler kaçan hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

İNCELEMELER DEVAM EDİYOR

Çevre işletmede personel olan Soner Yıldırım, “2 kişilermiş sanırım. Mesai saatinde giriyorlar. Neyle kaçtıkları henüz belli değil. İnceleme yapıyorlar içeride. Silah sesi duymadık özellikle. Yaralanan yok. Cüzi miktarda para alınmış” dedi.