Beylikdüzü intiharında şok detay! Sosyal medya fenomeni çıktı

Dün İstanbul Beyikdüzü'nde intihar iddiası gündem olmuştu. Duygu Unutmaz ve Yusuf Tekin tek kurşunla intihar ettiği iddia edilirken fenomen olan genç kızın arkadaşları bu duruma isyan etti.

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde bulunan bir daireden gelen ihbar üzerine harekete geçen Beylikdüzü Asayiş Büro Amirliği ekipleri adreste 2 cesetle karşılaştı. İddiaya göre, Muhammet Yusuf Tekin, Duygu Unutmaz ile kafa kafaya verdikten sonra intihar etti.

ARKADAŞLARI İSYAN ETTİ

Hayatını kaybeden Duygu Unutmaz'ın sosyal medya fenomeni olduğu ortaya çıktı. On binlerce takipçisi ve seveni olan Unutmaz'ın ölümü arkadaşlarını yasa boğdu.

Arkadaşları; " Bir insan hayatı bu kadar değersiz mi ? Neden herkesin silahı var. Neden herkes bu kadar vicdansız. Seven insan sevdiğine nasıl yapar bunu. Biz şimdi Duygu'nun yerini nasıl dolduracağız" sözleriyle isyan etti.

BEYLİKDÜZÜ'NDEKİ OLAYDA YENİ DETAYLAR

Polis ekipleri yaptıkları inceleme sırasında olay yerinde bir adet boş kovan bulurken Muhammet Yusuf Tekin'in anne ve ağabeyi ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Olay yerinde yapılan incelemede bir adet boş kovan bulundu. Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından gençlerin cenazeleri Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Cenazelerin bugün toprağa verileceği öğrenildi.

 

 

Beylikdüzü intiharında şok detay! Sosyal medya fenomeni çıktı ile ilgili etiketler İstanbul Beylikdüzü