Spor |

Beşiktaş'tan Trabzonspor'a Vida önerisi: Başkan Çebi "Kolaylık sağlarız" dedi

Süper Lig'de liderliğini sürdüren Trabzonspor'a Beşiktaş'ın savunmacısı Vida'nın önerildiği iddia edildi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin konuyla ilgili "Her türlü kolaylığı sağlarız" dediği öğrenildi. Trabzonspor'un ise söz konusu öneriyi reddettiği belirtiliyor.

Süper Lig'de liderliğini sürdüren Trabzonspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.Beşiktaş'ın yıldız oyuncuyu Trabzonspor'a önerildi. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin 'Her türlü kolaylığı sağlarız' dediği belirtildi.

Karadeniz gazetesinde yer alan habere göre, Abdullah Avcı'nın başkan Ahmet Ağaoğlu ile yaptığı görüşmede savunmaya takviye istediği belirtilirken transfere dair görüşmelerin hız kazandığı belirtildi.

Bu kez öneri Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den geldi. Çebi, yıldız oyuncusunu Trabzonspor'a önerirken 'Kolaylık sağlarız' dediği iddia edildi.

Stoper arayışlarını sürdüren Trabzonspor'a Domagoj Vida önerildi. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ağaoğlu'nu arayıp Domagoj Vida'yı kendilerine 6 aylığına kiralayabileceklerini dile getirdi.

Beşiktaş, yüksek maaşı sebebiyle uzun süredir yollarını ayırmayı planladığı Domagoj Vida'yı Trabzonspor'a önerdi. Ahmet Nur Çebi mevkidaşı Ahmet Ağaoğlu'nu arayarak Hırvat savunmacıyı Bordo-Mavililere tavsiye etti ve transferde her türlü kolaylığı sağlama sözü verdi.

Ahmet Ağaoğlu daha önce de kendilerine önerilen Domagoj Vida'yı bir kez daha reddetti. Trabzonspor'un Hırvat stoper konusunda adım atması beklenmiyor. Domagoj Vida konusunda Ahmet Nur Çebi'nin önerisini reddeden Trabzonspor'da stoper arayışları tam gaz devam ediyor. Mason Holgate için yapılan teklifi Everton reddetti. Geriye iki aday kaldı. Biri Hırvatistan'ın Rijeka takımında forma giyen Darko Velkovski diğeri ise Flamengo'nun stoperi Rodrigo Caio.