Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba unutulmadı: Sonsuza dek izindeyiz

Beşiktaş tarihine kazınan ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden biri olan Süleyman Seba, 13 Ağustos 2014 yılında hayatını kaybetmişti. Siyah-beyazlılar, Süleyman Seba'yı vefatının yıl dönümünde unutmadı. Sosyal medya hesaplarından efsane başkana özel olarak hazırlanan videoyu yayınlayan Beşiktaş, "Onursal Başkanımız Süleyman Seba'yı sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Sonsuza dek izindeyiz. #SüleymanSeba’’ ifadelerine yer verdi.

Beşiktaş tarihine kazınan ve Türk futbolunun unutulmaz isimlerinden biri olan Süleyman Seba, 13 Ağustos 2014 yılında hayatını kaybetmişti.

Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba unutulmadı: Sonsuza dek izindeyiz

SONSUZA DEK İZİNDEYİZ

Siyah-beyazlılar, Süleyman Seba'yı vefatının yıl dönümünde unutmadı. Sosyal medya hesaplarından efsane başkana özel olarak hazırlanan görüntüleri yayınlayan Beşiktaş, "Onursal Başkanımız Süleyman Seba'yı sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Sonsuza dek izindeyiz. #SüleymanSeba’’ ifadelerine yer verdi.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜNÜN O PAYLAŞIMI:

 

 

 

Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba unutulmadı: Sonsuza dek izindeyiz ile ilgili etiketler beşiktaş süleyman seba ölüm yıl dönümü Unutulmadı