Beşiktaş yönetimine isyan! Emirhan'ın Torino'ya satıldığı iddiası taraftarı çıldırttı

Beşiktaş'ın altyapısından yetişen 18 yaşındaki Emirhan İlkhan, geçen ay sözleşme uzattığı siyah-beyazlı takımdan ayrılığa hazırlanıyor. Emirhan İlkhan'ın sözleşmesinde yer alan 4,5 milyon euroluk serbest kalma bedeliyle Torino'ya transferinin an meselesi olduğu öğrenildi. Bu gelişmelerin ardından Beşiktaş taraftarı, genç oyuncunun serbest kalma bedelini öğrendikten sonra sosyal medyada adeta isyan bayrağı çekti.

Beşiktaş'ın ve Türk futbolunun, kendi yaş kategorisinde en büyük yeteneklerinden biri olarak gösterilen Emirhan İlkhan, siyah-beyazlılardan ayrılmak üzere.

Kara Kartal'ın genç oyuncuğuyla 17 Haziran’da yaptığı 3 yıllık sözleşmede, kamuoyuyla paylaşmadığı bir serbest kalma maddesinin olduğu ortaya çıktı.

Kontratta, serbest kalma bedelinin 4,5 milyon euro olduğu ve Serie A ekibi Torino'nun bu ücreti ödeyerek başarılı orta sahayı kadrosuna katmak istediği öğrenildi. İtalyan ekibin kısa süre içinde Emirhan ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Beşiktaş yönetimine isyan! Emirhan'ın Torino'ya satıldığı iddiası taraftarı çıldırttı

BEŞİKTAŞ TARAFTARI BAŞKAN VE YÖNETİME İSYAN ETTİ!

Yetenekleriyle taraftarı heyecanlandıran ve Türk futbolunun ilerideki yıldızı olması beklenen Emirhan İlkhan’ın 4.5 milyon Euro’luk serbest kalma maddesinin ortaya çıkmasıyla Beşiktaş taraftarı sosyal medyadan büyük tepki gösterdi. Başkanı ve yönetimi istifaya çağıran taraftar bu gelişme sonrası adeta isyan bayrağını çekti.

İŞTE O TEPKİ VE ÇAĞRILARDAN BAZILARI:

Beşiktaş yönetimine isyan! Emirhan'ın Torino'ya satıldığı iddiası taraftarı çıldırttı ile ilgili etiketler beşiktaş Torino Emirhan İlkhan transfer