Magazin

Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Yelliler, Gülşah Saraçoğlu'nun eski sevgilisi Gökhan Göz ile birlikteliğini ilan etti

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan ve son olarak yeniden yollarını ayıran iş insanı Gökhan Göz, türkücü Berdan Mardini'den henüz boşanmadan önce aşk yaşamaya başladığı Fatoş Yelliler ile birlikteliğini sosyal medyadan ilan etti. Gökhan Göz'ün yasak aşk iddialarını yalanladığı ve 'hakkımı helal etmiyorum' dediği Fatoş Yelliler ile sarmaş dolaş karelerini paylaşıp hiçbir şey olmamış gibi davranması görenleri şaşırttı.

43 yaşındaki ünlü türkücü Berdan Mardini'nin 2010 yılında hayatını birleştirdiği ve iki çocuğunun annesi olan Fatoş Yelliler, modacı Gülşah Saraçoğlu ile uzun süre aşk yaşayan iş insanı Gökhan Göz ile henüz boşanmadan yasak aşk yaşamıştı. Geçtiğimiz Mart ayında 11 yıllık eşi Berdan Mardini'den boşan iki çocuk annesi Fatoş Yelliler, Gökhan Göz ile birlikteliğini artık saklamıyor. İşte detaylar...


YASAK AŞK İDDİALARININ ARDINDAN AÇIKLAMA YAPMIŞLARDI

Berdan Mardini ile evli olduğu süreçte adı Gökhan Göz ile yasak aşk iddialarına karışan Fatoş Yelliler, hakkında çıkan haberlerin ardından, ''Özel hayatıma ilişkin basında çıkan haberler neticesinde bu açıklamayı yapmak lüzumu doğmuştur. Eski eşimle boşanmakta olduğum aşamada, Gökhan Göz Bey ile tanışmış ve kendisiyle kısa bir arkadaşlığımız olmuştur. Gökhan Bey ile tanıştığım sırada kendimi Fransız kimliğimle tanıtmam dolayısıyla kendisi benim Türkiye'de kim olduğumu ve evli olduğumu bilmemekte idi. Bu doğrultuda kendisi hakkında yapılan çirkin ifadelerin haksız olduğunu, hem kendisinin hem de ailesinin Türkiye'de saygın kişilerden olduğunu belirtmek isterim. Nitekim silahlı saldırıya maruz kaldıktan sonra kendisinden yardım istemem neticesinde; Gökhan Bey merhametli ve vicdan sahibi bir kişiden beklenebileceği gibi bu süreçte destekte bulunmuştur. Yaşanılanlar sebebiyle derin üzüntü içinde olduğumu, bu olaylarla daha fazla anılmak istemediğimi ve bu açıklamanın konu hakkında yaptığım son açıklama olduğunu belirtirim.'' açıklamasında bulunmuştu.

Gökhan Göz ise Fatoş Yelliler'in bu sözlerinin ardından, "Özrünü kabul etmiyorum. Hakkımı da helal etmiyorum. Fatoş Yelliler’i destekleyen her kadın da onun gibi mezhepsizdir." şeklinde ifadeler kullanmıştı.

 

Bu açıklamasının ardından kısa bir süre sonra Gülşah Saraçoğlu ile 5. kez barışan ve çok geçmeden birlikteliklerine bir kez daha son veren Gökhan Göz'den şaşırtıcı bir paylaşım geldi.

GÖKHAN GÖZ, FATOŞ YELLİLER İLE BİRLİKTELİĞİNİ GÖZLER ÖNÜNE SERDİ

Göz, bir dönem adının yasak aşk iddialarına karıştığı Fatoş Yelliler ile birlikteliğini sosyal medyadan herkese ilan etti. İş insanı, Yelliler ile Karadağ'ın Budva şehrinde verdikleri pozları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak, birlikteliğini ilan etti. Fatoş Yelliler ise sevgilisinin paylaşımına kalp emojisiyle yanıt verdi.


BOŞANMA SONRASI BERDAN MARDİNİ'DEN AÇIKLAMA

Geçtiğimiz aylarda TV8'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk olan Berdan Mardini, biten evliliği için şu ifadeleri kullanmıştı: "İyi insanlar size güzel anılar bırakır, kötü insanlar da iyi tecrübeler bırakır. Ne olursa hiçbir anlatmayacağımı her şeyi apacık ortada olduğunu söyledik. Çocuklarım büyüyor biri 11 biri 8 yaşında. Onlar için çok konuşmak istemedim. Zaten yargı sürecindeki bir olay. Çirkin bir konuda tekrar ben de mi çirkinleşeyim. Kendi örf ve adetime göre davranmaya devam ediyorum. Eski Berdan'la şu anki Berdan aynı değil. Namussuzluğu çıplaklık olarak görürdük. Ama şimdi bana göre en büyük namussuzluk vicdansızlık. Anneleri şu an çocukları görecek durumda olmadığı için görüşmüyorlar. Çocuklarımın, annelerini görüp görmeyeceği beklenen testlere göre belirlenecek."

GÜLŞAH SARAÇOĞLU ESKİ SEVGİLİSİ VE FATOŞ YELLİLER'İ TOPA TUTMUŞTU

39 yaşındaki ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, beşinci kez ayrıldığı eski sevgilisi Gökhan Göz ve Fatoş Yelliler aşkı için şu yorumda bulunmuştu: "Son derece utanarak ve sıkılarak bu açıklamayı yapıyorum. 'Skandal yasak aşk' iddiaları doğrudur ama hadisenin çok çok dışında olmama rağmen beni içeri çekmek isteyenlere bir cevap da vermem mecburiyet kazandı artık. Çünkü bu bir şahsiyet meselesidir. Üzülerek söylüyorum ki; bugün magazinde konuşulan mevzuların üzerine sayısını bile bilmediğim birçok telefon aldım. Bu konunun hiçbir tarafında değilim. Çünkü konu benim konum değil (mezhepsiz ilişkiler)... Bu ilişkide bir kamuflaj ve bir kalkan olarak kullanıldım, aldatıldım. Aldatıldığıma değil, 'Kendime neden bunları yaptırıyorum?' diye. Evlilik teklifi almışken ve de bu gerçekleşecekken inandığım, güvendiğim adamın maalesef ki bu ilişkisini ve detaylarını öğrenmiş bulunmaktayım... En başta karşı tarafın iki evladı hatrına ve kendi adıma, kaliteme yakıştıramamakla beraber hiçbir din, dil ve ırkta kabul edilemeyecek bir ilişkiler yumağı, çelişkiler zinciri ve de ahlak çöküntüsü... Bu yaşanılanların detayını A'sından Z'sine gayet net bildiğim halde yine de bu bildiklerimi detaylandırıp parantezleri açmayıp konuşmayacağım. Zira konuşursam işte o zaman herkes susar ve bu trajedya da figürasyon olan kişiler insan içine dahi çıkamazlar. Tabii bir nebze yüzleri varsa."