Gündem |

Berat Albayrak takıntısı bu adamı bitirecek!

Bulduğu her fırsatta Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ı hedef alan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bu kez de Bakan Albayrak üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı. Bakan Albayrak'ın başarılarını görmezden gelen Davutoğlu, "Onu başarılı gösteren Erdoğan'dır" ifadelerini kullandı.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Türkiye günlerdir Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu ve mimarının Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın olduğu doğal gaz müjdesini konuşuyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olduğu dönemde milli sondaj hamlesinin gerçekleştirilmesi için gece gündüz demeden uğraşan Bakan Albayrak, 320 milyar metreküplük tarihi keşfin ardından her kesimden insanın takdirini topladı. 

DAVUTOĞLU'NUN TAKINTISI BİTMİYOR

Ancak her fırsatta Bakan Albayrak'a olan öfkesini dile getiren Ahmet Davutoğlu, yine nefret dolu söylemlerine devam etti. 

Sakarya'da partilerle buluşan Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, bu kez de Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı.

Bakan Albayrak'ın başarılarını görmezden gelen Davutoğlu,  "Artık kimse damat bakana yüklenmesin. Onu oraya getiren Erdoğan'dır, ona bu yetkileri veren Erdoğan'dır. Türkiye'yi batıracak şekilde gösteren bir bakanı, dünyanın en başarılı bakanı gibi gösteren Erdoğan'dır." ifadelerini kullandı.