Popüler Haberler

BeIn Sports'ta şifresiz yayın başlıyor mu? BeIN Sports'ta şifresiz görüntüler hangileri? Yayıncı Kuruluş açıkladı!

BeIn Sports'ta şifresi yayın mı geldi sorusu sporseverler tarafından merakla araştırılıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen Süper Lig'de heyecan bu hafta sonu başlayacak. Yayıncı Kuruluş BeIN Sports şifresiz yayın kararını açıkladı. Süper Lig maçları ile ilgili aldığı kararla futbolseverleri sevindiren BeIN Sports şifresiz yayın mı verecek? Hangi görüntüler şifresiz olacak? Detaylar haberimizde...

BeIN Sports şifresiz yayın mı verecek? Süper Lig'de heyecan bu hafta sonu tekrar başlıyor. Göztepe-Trabzonspor maçıyla açılışı yapılacak olan Süper Lig'de BeIN Sports'tan şifresiz yayınla ilgili son dakika açıklama geldi. Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen Süper Lig'de maçların başlamasıyla birlikte futbolseverler, BeIN Sports şifresiz yayın süpriziyle heyecanlandı. Peki yayıncu kuruluş BeIN Sports şifresiz yayın mı verecek, hangi görüntüler şifresiz olacak? İşte yanıtı...


BEIN SPORTS'TA ŞİFRESİZ YAYIN BAŞLIYOR MU?


Koronavirüs salgını nedeniyle 3 ay ara verilen Süper Lig'de heyecan yeniden başlıyor. Yayıncı kuruluş maçlarla ilgili yeni bir detayı paylaştı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle 3 ay ara verilen Süper Lig, 27. hafta mücadeleleriyle futbolseverlerle yeniden buluşuyor.

Heyecan dolu şampiyonluk yarışından alt sıralardaki nefes kesen mücadelelere kadar her maçı merakla beklenen Süper Lig’e özlem, 12 Haziran Cuma günü sona eriyor.

HANGİ GÖRÜNTÜLER ŞİFRESİZ YAYINLANACAK?

Maç öncesi canlı yayınlarla başlayan futbol şöleni, karşılaşmaların bitmesiyle beraber şifresiz olarak sürecek.

Süper Lig maçlarının yayıncısı beIN Sports'ta o görüntüler şifresiz

Maç önü özel yayınlar, teknik direktörlerin basın toplantıları, futbolcuların maç sonu röportajları ve çok daha fazlası, beIN Sports Haber kanalından şifresiz olarak ekranlara gelecek.