Yaşam

Bebeğinin yanında cesedi bulundu! Korkunç gerçeği akıllı saat ortaya çıkardı!

Yunanistan'ın başkenti Atina'da 20 yaşındaki bir kadın yaşadığı villada bebeğinin yanında ölü olarak bulundu. Pilot sevgilisi ile birlikte kaldıkları evde yaşanan cinayetin arkasından korkunç bir gerçek çıktı. Kadının bileğindeki saati inceleyen polis ekipleri suçlunun birlikte yaşadığı pilot olduğunu ortaya çıkartı. İşte Yunanistan'ın günlerdir konuştuğu o olay...

Yunanistan günlerdir Atina'da yaşadığı villada cansız bedeni bulunan Karolain Anagnostopulu'nun faili meçhul ölümünü konuşuyordu.

KADININ CESEDİ YATAKTA, KÖPEĞİN CESEDİ ĞACA AŞILMIŞ

 20 yaşındaki Karolain Anagnostopulu ile 34 yaşındaki helikopter pilotu Babis Anagnostopulos 4 yıl önce Alonisos adasında tanışmış ve 2 yıl önce evlenmişlerdi. Çevresinde çok mutlu bir aile olarak bilinen çiftin, geçen yıl da bir kız çocuğu olmuştu. Çiftin 11 Mayıs’ta villasından gelen gürültü üzerine olay yerine gelen polis, önce bahçede ağaca asılmış bir köpeğin cesedi ile karşılaştı.

 

BEBEĞİ ÖLEN ANNESİNİN YANINDA AĞLIYORDU

Hürriyet'te yer alan habere göre; Babis, giriş katında ayakları bağlı, yarı baygın halde yatıyordu. Polis, üst kata çıktığında ise elleri kolları bağlı Karolain’in cansız bedenini ve yanında ağlayan bebeğini buldu. Eşinin cenazesinde ağlayarak sinir krizleri geçiren Babis ifadesinde, “Alt katta kanepede uyumuştum. Sabah eve silahlı 2 kişinin girdiğini gördüm. Beni yere yatırıp bağlayıp üst kata çıktılar. Karolain bağırıp, direniyordu. Bir süre sonra sesler kesildi. Soyguncular eşimi boğup öldürdü. Evdeki 10 bin Euro’yu ve ziynet eşyalarını alıp kaçtılar” dedi.

 

KAN DONDURAN İTİRAF GELDİ

Yaklaşık 2 hafta soyguncuları arayan polis, “Çift sık sık kavga ediyordu. Karolain boşanmak istiyordu. Kocasının şiddet uyguladığını söylüyordu” şeklindeki bir ihbar üzerine Babis’i yakın takibe aldı. Geçtiğimiz günlerde de, Karolain’in bileğindeki akıllı saatin belleğinden, genç kadının kalp atışlarının, kocasının eve soyguncuların girdiğini söylediğinden 2 saat önce durduğu tespit edildi. Ayrıca, Babis Anagnostopulos’un cep telefonundaki sinyaller de katilin, “Soyguncular ellerimi ayaklarımı bağladılar” dediği saatlerde, villanın içinde dolaştığını gösterdi. Katil koca “Karolain evden ayrılmak, boşanmak istiyordu. O gün de yine kavga ettik. Karolain’in ağzına bir tişört sıkıştırdım ve boğdum. Sonra da cinayete soygun süsü verdim. Eşimin ellerini ayaklarını bağladım ve köpeği öldürüp, ağaca astım” diyerek suçunu itiraf etti.

Günün Videosu
İstiklal Caddesi'nde iki kadın birbirlerinin saçından tutarak yerde sürüklerken bu sırada kavgaya dahil olan bir kişi yerdeki kadını yumrukladı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.