Popüler Haberler

Bay Yanlış 13. bölüm full izle!

Bay Yanlış 13. Bölüm full izle! Bay Yanlış 13. Bölüm izle bağlantısı full tek parça halinde FOX TV’de. Peki, Bay Yanlış 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

Bay Yanlış 13. Bölüm izle! Başrollerinde Can Yaman’ın oynadığı Bay Yanlış 13. Bölüm full izle linki tek parça halinde FOX Play üzerinden izlenebilecek. Peki, Bay Yanlış 13. Bölümünde neler yaşanacak? Detaylar haberimizde…

Başrollerinde Can Yaman ile Özge Gürel’in oynadığı Bay Yanlış dizisinin 13. son bölümü 25 Eylül Cuma akşamında saat 20.00’da FOX TV ekranlarında yayında olacak. Bay Yanlış son bölümünde; Ezgi ile Özgür çifti karşılarında polisi görünce büyük bir şoka uğrar. Ancak ifadesi alınan Ezgi, serbest kalmasına rağmen suçsuzluğunu kanıtlamak için iz peşine düşer.

BAY YANLIŞ 13. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ezgi ile Özgür, karşılarında polisleri görünce büyük bir şaşkınlığa uğrarlar. Ezgi için Tolga’dan şikayet geldiği düşünen Özgür deliye dönmüştür. Hep beraber karakola giderek ifade vermek durumunda kalırlar. Ezgi, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılsa da bu işin peşi bırakılmaz. Ezgi’nin ilk hedefi suçsuzluğunu ispatlamak olacaktır.

Özgür ile Ezgi arasındaki aşk birbirlerine olan bağlılıklarını bir kez daha gün yüzüne çıkartır. Fakat Tolga ile Serdar’ın onları hiçbir zaman rahat bırakmaya niyetli değildir. Bu esnada Ezgi’de Cansu için sürpriz bir şekilde bekarlığa veda partisi hazırlamakla meşguldür. Cansu bu haberi alınca mutluluktan havaya uçarken kızlar arasında müthiş bir eğlence yaşar. Emre’de boş durmayarak Levent için şahane bir sürpriz hazırlar. Ancak bu sürpriz kızların hiç mi hiç hoşuna gitmez.

BAY YANLIŞ 13. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle