Yaşam |

Başkan Oğuz, ilk iftarı vatandaşlarla yaptı!

Kahramankazan'da ramazan coşkusu yaşanmaya başladı. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Ramazan ayının ilk iftarında vatandaşlarla birlikte iftar yaptı. Kahramankazan meclis üyelerince verilen iftarda, Başkan Oğuz yemekleri elleriyle dağıttı.

Kahramankazan'da ramazan coşkusu yaşanmaya başladı. Ramazan ayı kapsamında Kahramankazan Belediyesi tarafından Kent Meydanı'na kurulan çadırlarda vatandaşlara ücretsiz olarak iftar yemeği ikram ediliyor. Ramazan ayının ilk iftar yemeğini ise belediye meclis üyeleri verdİ. Yemeğin masrafını AK Parti'li, MHP'li ve İYİ Parti'li meclis üyeleri birlikte karşıladı.

YEMEKLERİ ELLERİYLE DAĞITTI

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, vatandaşlara ücretsiz olarak ikram edilen yemeği elleriyle dağıttı. Başkan Oğuz ve beraberindeki meclis üyeleri daha sonra vatandaşla birlikte iftar yaptı. Kahramankazan Belediyesi'nce Kent Meydan'ında kurulan alanda vatandaşlara Ramazan ayı boyunca iftar yemekleri ücretsiz olarak ikram edilecek.

ALLAH BİRLİĞİMİZİ BOZMASIN

Başkan Oğuz ve vatandaşlar hep birlikte dua etti. Başkan Oğuz burada yaptığı konuşmada yemeği veren tüm meclis üyelerine teşekkür ederek hayırlarının kabul olması temennisinde bulundu. Oğuz, "Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın, bizleri hep birlikte nice Ramazanlara eriştirsin." dedi.