Gündem

Barış Atay'ı garsonlar mı dövdü?

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay Milletvekili Barış Atay, Kadıköy'de saldırıya uğradı. Kaburgaları kırılan Atay'ın darp edildiği olaya ilişkin yeni bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Radyo Trafik spikeri Cenk Sarıkaya, Atay'ın hakaret ettiği garson ve arkadaşları tarafından dövüldüğünü öne sürdü.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Olay, dün gece saat 01.30 sıralarında Kadıköy’de meydana geldi. 5 kişilik bir grup TİP Hatay Milletvekili Barış Atay’a  saldırdı.

Yere düşürdükleri Atay’ın tekmeleyenler bir süre sonra olay yerinden kaçtı.  Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne kaldırılan Barış Atay’ın kaburgalarında kırık olduğu öğrenildi.

 

'HAKARET ETTİĞİ GARSON VE ARKADAŞLARI DARP ETTİ'

Sosyal medya hesabından olaya ilişkin bir paylaşımda bulunan Radyo Trafik spikeri Cenk Sarıkaya, Atay'ın hakaret ettiği garson ve arkadaşları tarafından darp edildiğini iddia etti.

Sarıkaya, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Barış Atay'a saldırı haberlerinin detayı neden verilmiyor anlamış değilim. Fakat olay basit bir olay Atay mekanda bir garsonla tartışıp hakaret edince kavga çıkıyor garson ve arkadaşları da Atay'ı dövüyor . En azından Atay dürüstçe olay budur diyebilirdi ."

Yorumlar
Günün Videosu
İzmir'de HDP İl Başkanlığı'na yapılan ve Deniz Poyraz'ın hayatını kaybettiği silahlı saldırı şüphelisinin, saldırı sonrasında polisle girdiği ilk diyalog kameralara yansıdı. Rahat tavırları ile dikkat çeken şüphelinin, "Kimseye zarar vermedim, kimseyi vurmadım, bir kişiye ateş ettim" dediği görülüyor.