Magazin |

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Hızır Reis Ölüyor Mu? Ulaş Tuna Astepe Mesajı Verdi

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi her bölümüyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Güney Amerika dahil birçok ülkede izlenme rekorları kıran dizinin son bölümüne Pietro'nun ölüm kartını oynadığı görüldü. Saklı bir geçitten havaya uçurulan ekipte yer alan Hızır ölüyor mu şimdiden merak konusu oldu. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Hızır Reis Ölüyor mu? Ulaş Tuna Astepe Mesajı Verdi! İşte Barbaroslar Akdeniz'in Kılcı 19. bölüm fragmanı...

Tarihi Diziler içerisinde ayrı bir yeri olan ve Perşembe akşamlarının zirvesinde yer alan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 19. Bölümüyle yine ekran başından kaldırmayacak. Geçtiğimiz haftalarda Oruç Reis'in ölüm haberiyle yıkılan dizinin fanları bu gerçek çıkmayınca rahat bir nefes almıştı. Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Hızır Reis Ölüyor mu? Ulaş Tuna Astepe Mesajı Verdi!

Hızır Ölüyor mu?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde bu kez Hızır'ın ölümü konuşuluyor. Ulaş Tuna Astepe'nin hayat verdiği Hızır, gizli bir geçitten Pietro'nun tuzağına düşüyor. Arkadaşlarıyla birlikte havaya uçan Hızır Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda ölüyor mu? İşte yeni bölüm fragmanında en merak edilen detay bu oldu.

Emir Karabay Gitti, Mesih Paşa Geldi!

Memlük emiri Emir Karabay'ın ölümüyle Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda yeni düşman da belli oldu. Sultan Beyazıd Han'ın görevlendirdiği Mesih Paşa ile Oruç Reis arasında amansız bir düşmanlık başlıyor. Öyle ki Mesih Paşa, şimdiden Oruç'un idam edilmesini buyuruyor.

İsabel'in kardeşi Martin'e kavuşması, Pietro'nun oynadığı oyunlar karşısında bir türlü gerçeği görmeyen Meryem'in Hızır'la olan ilişkisi yeni bölümün diğer merak edilen detaylarından...

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 19. bölümüyle 10 Şubat 2022 Perşembe akşamı TRT 1'de olacak.