Popüler Haberler

Barbaroslar 2. son bölüm kesintisiz

Barbaroslar 2. bölüm full izlemek isteyenler için yayında. Perşembe akşamlarında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar son bölüm kesintisiz tek parça izle olarak Youtube platformunda olacak.

Barbaroslar 2. bölüm full izle linki dizi bitiminde Youtube platformunda. 23 Eylül Perşembe TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe’nin oynadığı Barbaroslar 2. son bölüm kesintisiz tek parça izle olarak dizi bitiminde izleyenler buluşacak.

BARBAROSLAR 2. BÖLÜM FULL İZLE

Hızır, kendisi yüzünden hayatı tehlikeye giren Zeynep’le birlikte Pietro’nun adamlarından kurtulmak ve üzerinde bulundurduğu emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırmak için çok zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Durumu öğrenen Pietro ise hem emanete hem de Hızır’a ulaşmanın yollarını bulmak için tüm imkanları seferber etmiştir. Bu sırada Hızır ve Zeynep bir daha karşılaşmamak üzere ayrıldıklarını düşünseler de kader onları yeniden bir araya getirecektir.

Barbaroslar 2. bölüm full izle

Oruç ve İlyas kendilerine kurulan tuzağın başında kimin olduğunu öğrendiklerinde çok şaşırırlar. Kendilerini yine bir çatışmanın içerisinde bulacaklardır. Ailesinin gözleri önünde katledilişini izleyen İshak, Korsan Antuan tarafından esir alınır. Gördüğü ağır işkenceler sırasında İshak, adeta yardım diler gibi kardeşlerinin adını sayıklar. Tek amacı Oruç’u öldürerek kardeşinin intikamını almak olan Antuan ise sabırla Oruç’un ağasını kurtarmak için gelmesini bekler.

Oruç ve İlyas’a tuzağı kim kurdu? İshak, Antuan’ın elinden kurtulabilecek mi? Hızır, aldığı emaneti Süleyman Usta’ya ulaştırabilecek mi?

Sitene Ekle