Magazin |

Banu Alkan'ın düğün tarihi belli oldu! Nişanlısı Kemal Yıldız ile arasındaki yaş farkı şaşırttı

Daha önce hiç evlilik yapmayan Banu Alkan geçtiğimiz günlerde sevgilisi olduğunu ve nikah masasına oturmaya hazırlandığını müjdeleyerek duyanları şaşırtmıştı. Sürpriz gelişme sonrası Banu Alkan'ın sevgilisinin kim olduğu ve düğün tarihi merak edilmişti. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Banu Alkan'ın sevgilisi Kemal Yıldız'la ilgili bilgiler paylaşırken, çiftin düğün tarihini de açıkladı. Banu Alkan ile nişanlısı Kemal Yıldız'ın arasındaki yaş farkı dikkat çekti.

Afrodit lakaplı 64 yaşındaki şarkıcı & oyuncu Banu Alkan, yaptığı sürpriz bir açıklama ile Hollanda’da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız ile nişanlandığını duyurmuştu. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Banu Alkan’ın nişanlandığı iş insanı Kemal Yıldız’la ilgili bilgiler verirken, çiftin düğün tarihini ve düğünle ilgili detayları açıkladı.

ONUR AKAY, BANU ALKAN'IN DÜĞÜN DETAYLARINI AÇIKLADI

Banu Alkan’ın, nişanlandığını duyurması üzerine, nişanlısı Kemal Yıldız’ın kim olduğu ve kaç yaşında olduğu merak konusu olmuştu. Banu Alkan’ın yakın dostu Onur Akay, iş insanı Kemal Yıldız’ın kaç yaşında olduğunu, ne işle uğraştığını ve çiftin düğün tarihini ve düğünle ilgili merak edilen bütün detayları açıkladı.


NİŞANLISI İLE ARASINDA 20 YAŞ FARK VAR

Banu Alkan’ın nişanlısının 44 yaşında ve 1.98 boyunda olduğunu açıklayan Onur Akay çiftin nasıl tanıştığını da anlattı:

''Banu Alkan şimdilerde çok büyük bir aşk yaşıyor. Kendisinden 20 yaş küçük 44 yaşındaki iş insanı Kemal Yıldız’la İstanbul’da bir mekânda tanıştılar. O akşam Kemal Yıldız, Banu Alkan’ın yanına oturmak istiyor ve Banu abla da bunu kabul ediyor ve yanına oturan 1.98 boyundaki genç ve yakışıklı erkeğe baktığında, George Clooney’e benzeterek ilk görüşte âşık oluyor. 3 gün sonra Hollanda’ya giden Kemal Yıldız’la daha sonra bir kez de Düsseldorf’da görüşüyorlar. Ayrılığa daha fazla dayanamayan Banu Alkan, Holanda’ya sevgilisinin yanına gidiyor. Aynı gün kuyumcular kapanmak üzereyken yetişiyorlar ve Yıldız, nişan yüzüğünü Banu Alkan’a Hollanda’da bir kuyumcuda takıyor. Bir kez evlenen ve boşanan Kemal Yıldız, bir kız çocuğu babası ve baba tarafından da aslen Mersinli. Anne tarafından Samsunlu olan ancak Hollanda da dünyaya gelen Yıldız, iyi bir eğitim alıyor ve Hollanda’da inşaat sektöründe büyük siteler yaparak adından söz ettiriyor. Aynı zamanda dünyaya yat satan iş insanı oldukça zengin''AFRODİT DÜĞÜN EYLÜL AYINDAKİ DÜĞÜNÜ İÇİN GELİNLİK DİKTİRİYOR

Onur Akay, çiftin düğün tarihini ve düğünle ilgili detayları da açıklayarak şu ifadeleri kullandı:

“Mutlu çiftimiz Eylül ayının ikinci haftası Fransa Konsolosluğu’nda nikâh yaptıktan sonra, Fransa’da kiralanan tarihi bir binada ve çok özel davetlilerin katılacağı düğünle dünya evine girecek. Banu Alkan ise gelinliği için şimdiden siparişi verdi. Afrodit, Donald Trump'ın eşi Melania Trump’un evlenirken giydiği gelinliğin aynısından diktiriyor. Canım Banu ablama ve nişanlısına bir ömür boyu mutluluklar dilerim.”