Ekonomi |

Bankamatik kartı olan emeklilere 100 lira ek gelir! Sadece bir SMS ile bu fırsatı kaçırma!

Emekliler için güzel bir haber geldi. Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen duyuruda emekliler için yeni bir kampanya başlatıldığı ve bankamatik kartlarına ektra olarak 100 TL hediye verileceği belirtildi. İşte Ziraat Bankası 100 lira emekli ikramiyesi detayları…

Ziraat Bankası’ndan emekli vatandaşları ilgilendiren güzel bir kampanya detayı geldi. Emekli maaşı alan vatandaşlara özel olarak kafe ve Restoranlar, Giyim ve Aksesuar, Market, Optik, Sağlık Hizmetleri, Seyahat harcamalarına 100 TL Bankkart lira verileceği kaydedildi.

Başvurular SMS İle

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan duyuruda kampanyanın koşulları da netlik kazandı. Söz konusu kampanyanın 15 Şubat tarihine kadar devam edeceği ve bu tarihe kadar Bankkart Mobil’den ya da SMS ile katılım sağlanabileceği, SMS ile de kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerektiği ve SMS’in ücretsiz olduğu belirtildi.

Maksimum 100 TL

Yayımlanan duyuruda kampanyaya katılım gösteren emekli vatandaşların kampanya süresi boyunca Bankkart ile her 200 TL ve üzeri Market, Giyim, Sağlık, Optik, Ulaşım, Kafe ve Restoran alışverişlerine 20 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira verileceği dile getirildi.

Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen diğer bir duyuruda ise harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacağı belirtilirken kampanyaya katılımın sadece asıl kart sahipleri ile olacağı ifade edildi.

Kampanya bireysel Bankkart sahibi emeklilerimiz için geçerli olup, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlarımız ile yapılacak işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.