Yaşam |

Baltalı dehşet! ATM’de işlem yapan kişiyi kanlar içinde bıraktı

ABD’de kimliği belirsiz bir kişi, ATM’de işlem yapan 51 yaşındaki adama baltayla saldırdı. Baltayla defalarca talihsiz adama vuran saldırgan daha sonra ATM'lerin de ekranlarını kırdı.

ABD’nin New York kentinde yer alan Manhattan bölgesinde ATM’de işlem yapan 51 yaşındaki adam, kimliği belirsiz bir şahsın baltalı saldırısına uğradı. Broadway Caddesi yakınlarındaki Beaver Caddesi’nde bulunan Chase Bank girişinde saldırıya uğrayan 51 yaşındaki adam, balta darbelerinin ardından kanlar içinde kaldı. Hastaneye kaldırılan adamın yoğun bakımda olduğu bildirildi.

ÇANTASINDAN BALTAYI ÇIKARIP SALDIRDI

Olay 15 Ağustos’ta yaşanırken, olaya ait güvenlik kamerası görüntüleri bugün ortaya çıkmasının ardından sosyal medyanın gündemine oturdu. Görüntülerde, saldırganın çantasından bir balta çıkardığı ve ATM’de bulunan adama defalarca balta ile vurduğu ve balta darbelerinden kendini korumaya çalışan adamın kanlar içinde kaldığı görüldü. Saldırgan daha sonra ise ATM’lerin ekranlarını kırmasının ardından baltasını bırakarak olay yerinden ayrıldı.

GÖZALTINA ALINDI

Saldırıya uğrayan adam basına verdiği demeçte, "Orada baltayla bir adam vardı ve kafama ve bacağıma vurdu" dedi. Baltalı saldırganın dün geç saatlerde gözaltına alındığı belirtildi ancak saldırıyı neden yaptığı açıklanmadı.

Sitene Ekle