Magazin |

'Balçiçek İlter'le Olay Yeri' programında iki kardeş peş peşe bayıldı! / VİDEO

‘Balçiçek İlter’le Olay Yeri’ programında heyecanlı dakikalar yaşandı. 32 yıldır kayıp kızını arayan Fatma Havaslı ve kız kardeşi Meryem Hanım gelen ihbar üzerine heyecanlandı ve canlı yayında art arda bayıldı.

Star TV'de yayınlanan ‘Balçiçek İlter’le Olay Yeri’ programında herkesi şaşırtan anlar yaşandı. Meral Havaslı 1985 yılında bir bayram sabahı akrabalarını ziyaret gittiği sırada kayboldu ve ailesi o gün bugündür kendisinden haber alamıyor.

Tam 32 yıldır bıkmadan usanmadan kızını arayan Fatma anne adeta bir dedektif gibi iz sürdü. Kızını fuhuş çetesi lideri olduğu iddia edilen Ayşe Y.’nin kaçırdığını söyleyen Fatma Havaslı, Solmaz ve Solmaz’ın kızı olan Zeynep’in her şeyi bildiğini iddia etti.

iki-kiz-kardes-canli-yayinda-art-arda-boyle-bayildi-balcicek-ilterle-olay-yeri-2t5I4

Tüm bu gelişmeleri takip eden Olay Yeri ekibi gelen her ihbarı değerlendirirken canlı yayına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kişinin söyledikleri başta Meral’in teyzesi Meryem Hanım ve anne Fatma Hanım’ı oldukça heyecanlandırdı.

DUYDUKLARI KARŞISINDA BAYGINLIK GEÇİRDİLER

Telefondaki kişi Meral’in yaşadığını söylerken, Ayşe Y.’nin yıllar önce Meral’i kendi kızının nüfusuna geçirdiğini ve genç kadının isminin değiştirildiğini söyledi.

Duydukları karşısında daha fazla dayanamayan Fatma Hanım ve Meryem Hanım ise canlı yayında bayıldı.