Magazin

Bakire Bahar Candan'a Hamilelik Şoku! 5 Bin TL Maaşla Yasin Obuz'dan Teklif Almıştı

Katıldığı yarışma programıyla adından söz ettiren Bahar Candan yaptığı açıklama ile herkesi şoke etti. Bakire olduğu söyleyen Bahar Candan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında hamilelik testinin pozitif çıktığını dile getirmesi şaşkınlıkla karşılandı.

5 bin lira karşılığında kendisine arkadaş arama ilanı veren Bahar Candan her hareketiyle olay olmaya devam ediyor. Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, daha önceki aylarda yalnız kaldığından şikayet ederek 5 bin lira maaş, sigorta ve yemek karşılığında kendisine arkadaş aradığını dile getirmiş ve oldukça dikkat çekmişti.

Survivor yarışmacısı Yasin Obuz’un kendisine arkadaşlık için CV gönderdiğini ve fakat ABD’de de olduğundan dolayı Türkiye’ye gelince işe başlayacağını ve kendisinin de sigortalı yapacağını söyleyerek aylık 5 bin lira maaş alacağını söylemişti.

Ancak Bahar Candan, bu kez bambaşka bir haberle gündeme gelerek herkesi derinden sarstı. Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaşımda bulunan Candan, kendisine hamilelik testi yaptığını söyleyerek, “Bakireyim ancak hamileyim. Biri bana bunun açıklamasını yapabilecek mi? Artık çıldırmak üzereyim” dedi.

Ünlü sosyal medya fenomeni Candan bu açıklama ile hayranlarını da şaşkınlığa uğrattı. Candan geçtiğimiz günlerde de bir erkek takipçisinin, "Miami'de yaşıyorum. Benim yanıma gelmen lazım” mesajını ifşa ederek dikkat çekmişti.

Kendisine gelen ahlaksız tekliflere de odlukça sinirlenen Candan, “Bu gibi insanlar benim gibi olan iyi niyetli kızları kandırabilir. Bu kişi beni yemeğe çıkarmış ve iş konusunda kendisi ile sohbet etmiştik” ifadelerine yer vermişti.