Bakan Soylu "Mersin'deki terör eylemi birçok foyayı ortaya çıkardı" diyerek duyurdu: Muhalefetin 'masum' gazeteciler listesine de bakacağız

Bakan Soylu, Mersin'deki terör saldırısına ilişkin yeni bir açıklamada bulundu. Soylu, "Karşı karşıya kaldığımız terör eylemi birçok foyayı ortaya çıkarmış oldu. Artık muhalefetin 'masum' gazeteciler listesine de bakacağız" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mersin'deki terör saldırısına ilişkin, "Biz bir terörist yakaladığımızda listelere bakıyoruz, hangi kategoride diye. Şimdi bir listeye daha bakmak zorundayız. O da muhalefetin "masum" gazeteciler listesi" açıklamasında bulundu.

Bakan Soylu, "Karşı karşıya kaldığımız terör eylemi birçok foyayı ortaya çıkarmış oldu. Teröristler aklanmaya çalışıldı, bunun için milletten özür dilerler mi? Hayır" dedi.

 

 

 

Bakan Soylu "Mersin'deki terör eylemi birçok foyayı ortaya çıkardı" diyerek duyurdu: Muhalefetin 'masum' gazeteciler listesine de bakacağız ile ilgili etiketler Süleyman Soylu Mersin Saldırı terör bakan soylu