Bakan Kasapoğlu'ndan M. City ve Chelsea’ye davet

Chelsea, Real Madrid'i 2-0'lık skorla geride bırakarak UEFA Şampiyonlar Ligi finaline yükselince İstanbul'da oynanacak maçın adı da belli oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Manchester City ve Chelsea'ye sosyal medyadan seslendi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Şampiyonlar Ligi finaline kalan Manchester City ve Chelsea için “En unutulmaz anların şehri sizi bekliyor” ifadelerini kullandı.

 

 

Dün oynanan Şampiyonlar Ligi yarı final mücadelesinde Manchester City , Paris Saint-Germain’i eleyerek finale yükselirken, İstanbul’a giden son bileti Real Madrid’i eleyen bir diğer İngiltere temsilcisi Chelsea oldu. 29 Mayıs günü İstanbul’da Atatürk Olimpiyat Stadyumunda oynanacak final mücadelesi için Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bakan Kasapoğlu, Türkçe ve İngilizce olarak, “En unutulmaz anların şehri sizi bekliyor” ifadelerini kullanarak İstanbul’a gelecek olan iki takımın sosyal medya hesaplarını da etiketledi.

Bakan Kasapoğlu'ndan M. City ve Chelsea’ye davet ile ilgili etiketler Mehmet Kasapoğlu UEFA Şampiyonlar Ligi Manchester City İstanbul cjelsea final