Gündem

Bahçeli'den 'Meclis Başkanlığı' açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkan seçimiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "TBMM Başkanı Seçimi'nde Cumhur İttifakı’nın gereği neyse o yapılacaktır" açıklamasında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Milletvekilleri Toplantısı" sonrasında önemli açıklamalar yaptı. Devlet Bahçeli "TBMM Başkanı Seçimi'nde Cumhur İttifakı'nın gereği neyse o yapılacaktır." dedi.

"TÜRKİYE ESKİYE DÖNMEYECEKTİR"

Bahçeli,  "Zillete ömür ve omuz veren siyasi garabetlerin bunu anlayıp kabul etmesinde sayısız yarar vardır.Türkiye eskiye dönmeyecektir. CHP-HDP-İP-FETÖ-PKK milletin gücü karşısında saklanacak yer arayacaklardır." ifadelerini kullandı.

BARO AÇIKLAMASI

MHP Genel Başkanı Bahçeli barolarla ilgili, "CHP'nin, HDP'nin ve bazı baroların peş peşe muhtelif gerekçelerle yollara dökülmesi zamanlama itibarıyla melanet bir tertibin, melun bir tezgahın varlığına delalettir. Millete tepeden bakan, fildişi kulelerinde keyif süren bazı baroların devam edegelen saltanatları riske girince çareyi gerilim ve kavga ikliminde bulmaları skandal bir ayıptır." diye konuştu.