Gündem

Bahçeli: Mansur Yavaş bundan sonra dikkat etsin, arkasında bir ülkücü nefes var!

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, hafta sonu Ankara'da Alparslan Türkeş'i anma toplantısında yaşanan arbedeye ilişkin soruya "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Beyin elinin altında geliştiği kanaati hakim. Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin. Arkasında bir ülkücü nefes var" yanıtını verdi.

Ankara'da geçtiğimiz hafta sonu Alparslan Türkeş Vakfı'nın Alparslan Türkeş anma etkinliğinde arbede yaşandı. 50 kişilik bir grup salona girerek organizasyon yetkilerini kameralar önünde darp etti. Vakıf hakkında, İYİ Parti ve CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile ilişkili olduklarına yönelik söylentiler dolaşırken MHP lideri Bahçeli'den konuya ilişkin çok kritik bir çıkış geldi.

MHP LİDERİ: MANSUR BEY DİKKAT ETSİN

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli'ye söz konusu arbede soruldu.

Bahçeli, Alparslan Türkeş'i anma toplantısına ilişkin soruya "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Beyin elinin altında geliştiği kanaati hakim. Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin. Arkasında bir ülkücü nefes var" yanıtını verdi.