Yaşam

Bağcılar'da kafe baskınında şaşkına çeviren görüntüler

İstanbul Bağcılar'da polis ekiplerinin açık olduğu tespit edilen bir kafeye yaptığı baskın ilginç görüntülere sahne oldu. Kafenin ortasında bulunan sedye ve burada tedavi gerçekleştiren fizyoterapist görenleri hayrete düşürdü.

Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken kafeye dün akşam denetim gerçekleştirdi. Kafeye giren ekipler, içerinin dolu olduğunu gördü. Karşılarında polis ekiplerini gören bazı kişiler, kaçmak istese de ekipler kimsenin kaçmasına izin vermedi. Ancak kafede sadece müşteriler yoktu.


KAFENİN ORTASINDAKİ PERDENİN ARKASINDAN HASTA SEDYESİ ÇIKTI

Kafenin ortasında bulunan perdeyi açan ekipler, gördükleri manzara karşısında şoke oldu. Perdenin arkasında bulunan sedyenin başında oturan adam, kendisinin fizik tedavi uzmanı olduğunu ve tedavi için orada olduğunu iddia etti.''İŞ YERİ SAHİBİNİN SIRTI AĞRIYORDU''

Ekipler buranın kafe olduğunu bunun burada neden olduğunu sorduğunda ise adam "İş yeri sahibinin sırtı ağrıyordu ona geldim senin de ağrısa sana da gelirim bütün malzemelerim burada benim kafe ile işim yok" dedi.

PARA CEZASI UYGULANDI, KAFE KAPATILDI

Ekipler kafede bulunanlara ve fizik tedavi uzmanı olduğunu söyleyen şahsa idari para cezası uygulayarak kafeyi kapattı.

Öte yandan, gece boyunca 5 kıraathane ve 2 kafeye işlem yapıldı. Buralarda bulunan 77 kişiye 3 bin 469 TL'den toplam 267 bin 113 lira para cezası uygulanırken, 9 kişiye kumar oynamaktan 12 bin TL para cezası uygulandı.

(İHA)

Yorumlar
Günün Videosu
Antalya'da üst geçide çıkıp beton bloğa oturan bir kadın, emniyeti alarma geçirdi. Kendisine yaklaşan bekçileri görünce caddeye inip koşmaya başlayan kadın, hem canını hem de trafiği tehlikeye attı.