Gündem |

Ayvalık'ta şok eden röntgencilik iddiası! Otel sahibi anahtar deliğinden...

Ayvalık’ta yaşanan bir taciz olayı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ayvalık’ta yaşanan bir taciz olayı sosyal medyanın gündemine oturdu. D. B. isimli bir genç kız ve arkadaşlarının başına gelen olayda, butik otel yöneticisi anahtar deliğinden odalara bakarken yakalandı.

D. B.'nin sosyal medya hesabından paylaştığı olay, Ayvalık’ta bir butik otelde gerçekleşti. Adının K.M.A. olduğu belirtilen otel yöneticisinin, 3 genç kızın kaldığı odanın anahtar deliğinden bakarken çekilmiş görüntüleri paylaşıldı. Olayı duyuran D. B. sosyal medyada şunları paylaştı:

“Merhaba arkadaşlar şimdi el birliğiyle röntgenci bir otel sahibini ifşa edeceğiz. Olay bizzat benim ve arkadaşlarımın başından geçmiştir. Bayram için arkadaşlarla Ayvalık'ta N.K adlı butik otelde rezervasyon yaptırdık. Gittiğimizde hiçbir problem yoktu. Ben üst katta kalıyordum iki kız arkadaşım da giriş katta otel sahibinin oturduğu masanın yanındaki odada kalıyorlardı. İki arkadaşım otel sahibi ve işletmecisi K.M.A. onları anahtar deliğinden izlediğini fark etmişler ama panik olup o an bir şey yapamamışlar. Sadece o anda deliğin üstüne havlu asmışlar. Hemen beni aradılar aşağıya indim, indiğimde adam çoktan gitmişti. Ne yapacağımızı bilemedik çünkü elimizde bir kanıt yoktu. Biz de beklemeye karar verdik. Bir sonraki gün K. Bey otele hiç giriş yapmadı. Normalde gündüz vakti hep otelde masasında olurdu. Gece otele geri döndük odalarımıza geçtik. Gece 2 gibi arkadaşım K. Bey'in otele geldiğini söylediler. Bina eski olduğu için en ufak ses bütün odalara giriyor zaten. Aynı zamanda arkadaşlarımın kaldığı odadaki kapı aralığından veya anahtar deliğinden otelin holü (K. beyin durduğu yer) çok rahat görünüyordu. Arkadaşlarım bana adamın bu sefer karşı odayı anahtar deliğinden izlemeye başladığını söylediler. O odada bildiğimiz kadarıyla 3 genç kız kalıyordu. Her ne kadar onları dikizlediğini bilsek de binada her ses duyulduğundan suçüstü yakalama ihtimalimiz yoktu o yüzden arkadaşlarım bütün gece video çekmeye çalıştılar.

HER ŞEYİ ANLATTIK

Gece çektikleri video çok karanlık ve belirsiz olduğundan bunu kanıt olarak kullanamayacağımıza karar verdik. Sabahı bekledik. Ve sapık otel sahibimiz beklediğimiz gibi sabah da karşı odadaki 3 kızı anahtar deliğinden izlemeye devam etti. Sabah olduğu için arkadaşlarım kapı aralığından her şeyin çok net göründüğü aydınlık videolar çekmeyi başardılar. Bunların kanıt olarak kullanılabileceğine karar verir vermez. Eşyalarımızı topladık ve kızların kapısını çaldık içeri girip her şeyi anlattık ve videoları gösterdik. Sonra odadan çıkıp K. Bey'in yanına gidip bildiğimiz her şeyi anlattık. Biz konuşmaya başlar başlamaz titremeye başladı "ben öyle bir şey yapar mıyım kızlar, hastayım ilaç alıyorum" vs gibi şeyler söyleyip inkar etti. Biz elimizde videolar var diyince "kızlar hamam böceği diye bağırdı ondan baktım" dedi. Ve gece otelde kalmadığını iddia etti ki biz bütün gece orada olduğunu sadece çıkardığı seslerden bile biliyorduk.

VİDEOLARI GÖRMEK İSTEDİ

Videoları en başta görmek istedi, biz göstermedik ama zaten neler yaptığını ayrıntısı ayrıntısına anlatınca videoları sormaktan vazgeçti. Para iadesi istedik. Diğer 3 kız da dahil, paralarımızı geri aldıktan sonra oteli terk ettik ve polise şikayet ettik. Videoları da delil olarak teslim ettik. Video kapının arkasından çok küçük bir aralıktan çekildi ama adamın eğilip deliğe bakıp sonra doğrulup etrafı dinlediğini açıkça görebilirsiniz. Doğrulduğu sırada etrafı dinleyip kimsenin onu basmayacağından emin oluyor sapık.”

dilan