Spor |

Ayhan Akman'dan flaş Asamoah itirafı

Galatasaray'da Igor Tudor döneminde yardımcı teknik direktörlük görevini üstlenen Ayhan Akman çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Asamoah transferini bitirme noktasına geldiklerini ancak transferin son anda iptal olduğunu ifade eden Akman, "Sezon başında Asamoah transferi çok konuşuldu ve hedef oyuncuydu. Son güne kadar o transferin bittiği yönünde bilgi vardı. Juventus son anda transferi iptal etti ve Latovlevici geldi. Bu sezon başında planlamada Konoplyanka vardı ama olmadı. Şu an durumları nedir bilmiyorum. Sezon sonu Asamoah transferi olacaktır. Çok doğru bir isimdir bence sezon sonunda gelecektir. Konoplyanka için çok uğraşıldı" dedi.

Fatih Terim ile de görüştüğünü ifade eden Akman, Radyospor'a yaptığı açıklamalarda, "Fatih hoca beni çağırdı. Takım hakkında ve sezon planlaması anlamında fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah Galatasaray hedeflediği yerde bitirecektir. Hocamız güzel bir ekip kuruyor. İnşallah onlarda elinden geleni yapacaktır. Benim o ekibin içinde olmam gibi bir konu konuşulmadı" ifadelerini kullandı.