Gündem

Yüksek ateş şikayetiyle hastaneye giden polis yaşamını yitirdi

Aydın'da yüksek ateş şikayetiyle hastaneye giden 49 yaşındaki polis memuru Özkan Öztürk, yaşamını yitirdi. Talihsiz memura yapılan koronavirüs testi ise negatif çıktı.

İzmir bölge trafikte görevli polis memuru, evli ve 3 çocuk babası Özkan Öztürk, geçen hafta Aydın’da yaşayan, eşi ve çocuklarının yanına gitti.

HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ

Geçen perşembe günü evde yüksek ateşi çıkan polis memuru, Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’ne muayene için başvurdu. Tedaviye alınan Öztürk, dün saat 21.30’da yaşamını yitirdi.

KORONA TESTİ NEGATİF

Öztürk’e yapılan koronavirüü testinin negatif çıktığı öğrenildi.

(DHA)


NE OLMUŞTU?

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan koronavirüs (corona virus) kısa sürede dünyaya yayılarak, binlerce kişinin yaşamını yitirmesine neden oldu. Dünya Sağlık Örgütü’nün ‘pandemi’ (küresel salgın) ilan ettiği koronavirüs Türkiye’de de görülürken, 131 kişi yaşamını yitirdi.

 

Yorumlar
Günün Videosu
Beyoğlu'nda sokakta yürüyen bir şahıs yanından geçen kişiye 'yan baktın' diyerek tabancayla sokak ortasında kurşun yağdırdı. Ortalığın bir anda savaş alanına dönüştüğü kavgada baldırına kurşun isabet eden kişi yaralandı. İnanılmaz olayın kamera görüntüleri ortaya çıkı. İşte o 'yan baktın' kavgası...