Aydın'da 20 dakikalık fırtına hayatı felç etti! Çatılar uçtu, ağaçlar devrildi

Aydın'ın Efeler ilçesinde etkili olan ve yaklaşık 20 dakika süren fırtına bir binanın çatısını uçurdu, ağaçlar devrildi. Aydınlı vatandaşlar bir anda etkili olan fırtınaya hazırlıksız yakalanırken, olumsuz hava koşulları sebebiyle 1 kişinin de çatıdan düşerek yaralandığı öğrenildi.

Aydın'da akşam saatlerinde kısa sürede etkili olan fırtına hayatı felç etti. Yaklaşık 20 dakika süren fırtına da; Efeler Mahallesi 1430 Sokak üzerinde bulunan bir çam ağacı sokak içerisinde park halinde bulunan 09 AEL 982 plakalı bir otomobilin üzerine devrildi. İhbar üzerine kısa sürede bölgeye gelen itfaiye ekipleri devrilen ağacı araç üzerinden kaldırdı. Ekipler devrilen ağacı keserek yolu yeniden trafiğe açtı.

Aydın'da 20 dakikalık fırtına hayatı felç etti! Çatılar uçtu, ağaçlar devrildi

BİR AĞAÇ FIRTINANIN ETKİSİYLE YOLA DEVRİLDİ

Efeler Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerinde ise, Adnan Menderes Anadolu Lisesi'nin bahçesinde bulunan bir ağaç fırtınanın etkisi ile yola devrildi. Ağaç, devrildiği esnada okulun bahçe demirlerine de zarar verirken yolun bir bölümünü kapladı. Kısa sürede bölgeye gelen trafik ekipleri çevrede güvenlik önlemi alarak bir süre yolu trafiğe kapattı.

Aydın'da 20 dakikalık fırtına hayatı felç etti! Çatılar uçtu, ağaçlar devrildi - Resim : 2

FIRTINADAN UÇAN ÇATI AĞAÇTA ASILI KALDI

Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde ise bir binanın çatısı uçtu. Uçan çatı bölgede bulunan bir ağacın tepesinde asılı kaldı. Zaman zaman şiddetlenen rüzgar sebebi ile çatının yere düşme tehlikesi yaşanırken, bölgeye ekipler sevk edildi. Ağaçtaki çatı itfaiye ekiplerinin çalışması ile tehlike oluşturmadan yere indirildi. Yirmi dakikalık fırtınanın ardından hava normale döndü.

Aydın'da 20 dakikalık fırtına hayatı felç etti! Çatılar uçtu, ağaçlar devrildi - Resim : 3

1 KİŞİ RÜZGARIN ETKİSİYLE ÇATIDAN DÜŞÜREK YARALANDI

Aydınlı vatandaşlar bir anda etkili olan fırtınaya hazırlıksız yakalanırken, olumsuz hava koşulları sebebiyle 1 kişinin de çatıdan düşerek yaralandığı öğrenildi. Bir alışveriş merkezinin çatısında fırtınaya hazırlıksız yakalanan şahıs rüzgarın şiddetiyle çatıdan düştü. Yaralanan şahıs ambulansla hastaneye kaldırılırken hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Aydın'da 20 dakikalık fırtına hayatı felç etti! Çatılar uçtu, ağaçlar devrildi - Resim : 4

İHA

Aydın'da 20 dakikalık fırtına hayatı felç etti! Çatılar uçtu, ağaçlar devrildi ile ilgili etiketler Aydın efeler Yağış fırtına