Gündem

Ayça Ayşin Menajerimi Ara Dizine Konuk Oluyor! Bensu Soral Öyle Bir Poz Verdi Ki! Demet Özdemir Bile Beğendi

Beğeni toplayan başarılı oyuncu Bensu Soral ve Ayça Ayşin'in yaptığı paylaşımlarda çok takip ediliyor. İnstagram hesaplarında müthiş paylaşımlar yapan ikilinin sosyal medyayı aktif olarak kullanması hayranlarını da çok mutlu oluyor.

Beğeni toplayan başarılı oyuncu Bensu Soral ve Ayça Ayşin'in yaptığı paylaşımlarda çok takip ediliyor. İnstagram hesaplarında müthiş paylaşımlar yapan ikilinin sosyal medyayı aktif olarak kullanması hayranlarını da çok mutlu oluyor. 

Ayça Ayşin Turan'ın paylaşımı oldukça ilgi gördü. Arıza dizisinde oyunculuğu ile beğenilen oyuncu oynadığı tüm rollerde oldukça iyi performanslar sergiliyor. Ekranlara veda eden dizideki rolü çok beğenilen oyuncu yepyeni bir dizi ile ekranlarda olacak. Karagül dizisinde de büyük ses getiren oyuncunun başarısı devam ediyor. 

Kariyerine yepyeni başarılar ekleyen oyuncu gündemden düşmüyor. Oyuncu dizisi final yapınca yeni bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 

Bu Kez Romantik Komedi Dizisi

 

Romantik komedi dizisi ile değişik bir rolde göreceğimiz oyuncu bu kez ağlatmayacağa benziyor. Alp Navruz'la başrol oynayacağı Ada Masalı dizisi şimdiden konuşulmaya başlandı. İki başrol oyuncusu öncelikle Menajerimi Ara dizisinde hayranları ile buluşacak. Diziye konuk oyuncu olacak olan ikilinin arasındaki uyumda böylece ortaya çıkmış olacak. 

Ayça Ayşin yaptığı paylaşımı ‘menajerimiaradizi’ etiketiyle paylaştı. Eline çiçek alarak harika bir poz veren oyuncunun paylaşımı beğeni rekoru kırdı. Hayranları bu paylaşımdan sonra çok sevindi. 

Bensu Soral Ekranlara Dönüyor 

 

Bengü Soral ise son dönemde ekranlarda görünmüyordu. Cam Tavanlar isimli dizide yer almaya hazırlanan oyuncuda Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor. 

Tanıtımı yayınlanan dizi heyecanla bekleniyor. Romantik komedi dizisinde Leyla ve Cem etiketi ile paylaşıldı. LeyCem etiketi ile paylaşılan dizi şimdiden büyük rağbet gördü.

İnstagram hesabından paylaşım yapan Bensu Soral, harika fotoğrafı ile çok sevildi. Bahçedeki fotoğrafını paylaşan oyuncunun hayranları paylaşıma yorum yağdırdı. Demet Özdemir'de bu paylaşımı beğenmeden geçemedi. Beğeni yaparak oyuncuya destek verdi. 

Yorumlar
Günün Videosu
Terör örgütü PKK'nın kızı Nilüfer'i kaçırdığı gerekçesiyle Almanya'da tek başına evlat nöbeti tutan Maide T., Türkiye'ye geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla görüşen anne Maide T., "Bakanımız bana çocuğumun kurtarılması için ne gerekiyorsa yapılacağını söyledi." dedi. Maide T., "Kürtlerin böyle bir partiye hiçbir zaman ihtiyacı yok. Bütün Kürtlerin artık buna dur demesi lazım." ifadelerini kullandı.