Magazin |

ATV'nin Kalp Yarası Dizisinde Beklenmeyen Bir Yenilik! Yeni Oyuncu Çok Ses Getirecek

Yaz aylarında ekran yolcuğuna başlayan 'Kalp Yarası' ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dram dizisi kategorisinde yayınlanan ATV'nin sevilen dizisi 'Kalp Yarası' izlenme oranlarını da her geçen hafta arttırarak devam etti.

Yaz aylarında ekran yolcuğuna başlayan 'Kalp Yarası' ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dram dizisi kategorisinde yayınlanan ATV'nin sevilen dizisi 'Kalp Yarası' izlenme oranlarını da her geçen hafta arttırarak devam etti. Hız kesmeden yolun devam eden başarılı dizinin başrollerinde ise; yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan ile güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin yer alıyor. 

Hikayede Yeni Bir Karakter Var

Dizinin başrolleri Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in uyumları da izleyiciden tam not aldı. İkilinin uyumunu çok beğenen izleyiciler dizinin tutmasının en önemli faktörü oldu. Ayşe ve Ferit karakterlerinin aşk hikayesi izleyenleri duygulandırmaya devam etti. ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi yaz sezonunda başlamıştı.

Sadık bir izleyici kitlesine sahip olan başarılı dizi Pazartesi günlerinin en çok izlenen yapımlarından oldu. 13 bölümdür ekranlarda boy gösteren 'Kalp Yarası' dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Oyuncu Zeynep Köse'nin hayat vereceği Saadet Hemşire karakteri Kalp Yarası dizisinin 5 bölümünde yer alacağı öğrenildi. Yeni gelen karakterin diziye nasıl dahil olacağı merak edildi. 

Yeni Bölüm Fragmanı İzleyiciden Tam Not Aldı

Şimdiye kadar 13 bölümü yayınlanan 'Kalp Yarası' dizisi 14. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni bölüm fragmanında gelişen olaylar izleyenleri merakta bıraktı. Kalp Yarası dizisinin başrollerinde ünlü oyuncular Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin yer alıyor.

Dizi ekibinde yer alan diğer oyuncular ise; Şenay gürler, Merve Çağıran, Nail Kırmızıgül, Naz Sayıner, Burçin Abdullah, Toprak Can Adıgüzel, Rıza Akın, İnanç Konukçu, Yonca Şahinbaş, Mahir Günşiray'dır. Dram kategorisinde yer alan ATV'nin başarılı dizisi Kalp Yarası'nın yeni bölüm fragmanı izleyenlerden büyük ilgi gördü. Ayşe ve Ferit'in duygu yüklü aşk hikayesi her pazartesi saat 20:00'de ATV ekranlarında.