Yaşam |

Asla Vazgeçmem 50. bölüm fragmanı yayınlandı

Show TV'nin perşembe geceleri kitleleri ekran başına kilitleyen dizisi Asla Vazgeçmem'in 50. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Asla Vazgeçmem son bölüm ve 50. bölüm fragmanının detayları...

Yapımcılığını Faruk Turgut ve Şükrü Avcı'nın üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Hülya Gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan Dikmen'in yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisi Gold Film imzalı.

Bu gün Asla Vazgeçmem son bölüm çok konuşulacak ama Asla Vazgeçmem 50. bölüm fragmanı da heyecan yarattı.

İşte Asla Vazgeçmem'in 50. bölüm fragmanı

Asla Vazgeçmem dizisinin konusu: Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman). Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh... Ya kafes onları boğacak... Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak...

Asla Vazgeçmem son bölümde yaşananların özeti

Nur yeniden modelliğe dönmek için anlaşma imzalarken Yiğit işyerini bastı. Nur Yiğit'e borcu olduğunu o yüzden yeniden mankenliğe dönmek istediğini söyler. Fakat Yiğit Nur'un borcunu kapamak için neden yanına gelmediği söyler ve Nur ile yollarını ayırır. Yiğit Nur'un sıkıntısını kendisi ile değilde Fatih ile paylaşmasını hazmedemez. Yağmur’un eski erkek arkadaşını polise teslim eden Cahit, işi başarmanın gururunu yaşarken, Yağmur olayın böyle kolay kapanmayacağının farkındadır.

Asla Vazgeçme son bölümde Yağmur'un dolandırıcılık suçlaması ile evden polisler eşliğinde alınması aileyi çok üzer. Kardeşler Yağmur'un suçlamaları kabul etmesinin de ayrı bir şokunu yaşar.

Asla Vazgeçmem 49. bölümde yaşananların özetini sizler için derledik

Yiğit ve Nur arasında soğuk rüzgarların estiğini fark eden İclal, kısa bir süre sonra Nur’un mankenliğe geri döneceğini öğrenir. Ve tabii hemen bir tuzak hazırlığına girişir. Yiğit, Nur’a olan kızgınlığının verdiği duygu ile Nur'u Kozan şirketinden kovar.

Asla Vazgeçmem son bölümde İclal'in kendi tasarımı ile katıldığı bir müzayedede Nur bilmeden İclal'in tasarımı ile ortaya çıkar. Bu durum karşısında Yiğit tüm öfkesi ile sahneye çıkıpNur'un boynundan kolyeyi koparır. Yiğit'in Nur'u yüzüstü bıraktığı sahne tüm izliyicileri ekrana kilitledi.

Asla Vazgeçmem son bölümde Nur'un boynundan kolyeyi koparan Yiğit müzayede salonunu terk etti. Asla Vazgeçmem 49. bölüm Nur'un müzayede saolunu terk eden Yiğit'in arkasından yere diz çöktüğü sahne ile bitti. Asla Vazgeçmem 50. bölümde neler yaşanacağı şimdiden konuşuluyor