Popüler Haberler |

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor?

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisi izleyicisiyle buluştu. Dizinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından, konusu, oyuncuları ve hangi kanalda yayınlandığı büyük bir merakla araştırılmaya başlandı. Peki, Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Aşkın Yolculuğu hangi kanalda? Ayrıntılar haberimizde...

Tarihten ilham alarak yapımlarını sürdüren TRT, yeni dizisi 'Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli' ile diziseverlerin karşısına çıkıyor. Bu zamana kadar yaptığı diziler ile birçok kişiyi ekranda tutmayı başaran TRT, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizisinin devam niteliği olarak gösterilen Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisi ile meraklıları ile buluşacak. Peki, Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Aşkın Yolculuğu hangi kanalda? Detaylar haberimizde...

AŞKIN YOLCULUĞU HACI BAYRAM VELİ DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Burak Sevinç'in başrollerinde yer aldığı dizide Molla Numan'ın yıllar içinde nasıl Hacı Bayram-ı Veli'ye dönüştüğü anlatılıyor. 26 bölüm olarak çekilen dizinin kadrosunda Sena Çakır, Atakan Yarımdünya, Hüseyin Soysalan, Kemal Başar, Sinan Albayrak, Fırat Topkorur gibi oyuncular da bulunuyor.

Diğer taraftan diziyle ilgili olarak, "Mevlüt Bey kimdir?" sorusu da merakla araştırılıyor. Mevlüt Bey Peçenek boyuna bağlı bir obanın beyidir. Yörük bey olarak bilinen Mevlüt Bey, obasının iyiliği için uğraşmaktadır. Yardımsever ve eli açık bir adam olarak tanınır.

AŞKIN YOLCULUĞU HACI BAYRAM VELİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

11 Şubat Cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelen dizi, Her hafta Cuma günü 20.00'da TRT 1 ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkacak.