Medya |

Aşkın 5 Hali filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

30 Temmuz Kanal D yayın akışında yer alan Aşkın 5 Hali adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Aşkın 5 Hali hangi kanalda? Aşkın 5 Hali oyuncuları kimlerdir?

30 Temmuz Kanal D yayın akışında yer alan Aşkın 5 Hali adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Aşkın 5 Hali 2016 yılında vizyona girmiştir..

AŞKIN 5 HALİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Hande, iş hayatında yakaladığı başarıyı aşk hayatında yakalayamamış ve bundan dolayı gerek ailesi gerekse çevresi tarafından baskı görmektedir.

Gördüğü baskıdan rahatsız olan Hande, yakın arkadaşı Korhan'a bu konuyla ilgili sürekli dert yanmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken Hande’nin annesi boş durmaz ve kızına uygun birini arar. Baskılardan bunalan Hande annesi ile bir anlaşma yapar ve annesinin önerdiği beş kişi ile görüşüp değerlendirmeyi kabul eder. Korhan’ın yardımı ile randevularına giden Hande garip olaylarla karşı karşıya kalır ve işler çok değişik bir hal alır. Peki her şey annesinin istediği gibi yolunda gidecek midir?

Aşkın 5 Hali filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

AŞKIN 5 HALİ FİLMİNİN OYUCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Özer Kızıltan

Oyuncular: Sedef Avcı( Hande), Çağdaş Onur Öztürk( Korhan), Perihan Savaş (Nevin), Murat Karasu( Semih), Hakan Ummak ( Buray), Kaan Turgut ( İsmet), Tuna Kırlı ( Emrah), Bülent Alkış( Aykut), Zümre Ertürk( Duygu)

Tür: Romantik komedi

Yapım Yılı: 2016 / 1 Saat 40 Dk