Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel ve Fenerbahçeli Jose Sosa ile ilgili yasak aşk iddiası

Aşk Mantık İntikam dizisinde hayat verdiği Çağla karakteriyle ekranlarda boy gösteren 22 yaşındaki oyuncu Melisa Döngel'in evli ve iki çocuk babası Arjantinli futbolcu Jose Sosa ile yasak aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Döngel, geçtiğimiz günlerde Deniz Şahin'le ilişkisini bitirdiğini duyurmuştu. İşte detaylar...

İş adamı sevgilisiyle geçtiğimiz günlerde ayrılan ve ayrılık nedeni olarak “Öyle gerekti. İlişki toksik hale geldi yani. Ama arkadaşlığımız baki.” ifadelerini kullanan genç oyuncu Melisa Döngel kalbini evli ve çocuklu yıldız futbolcuya kaptırdı.

Takvim Saklambaç'ın haberine göre; Sakatlığı nedeniyle bir süredir sahalardan uzak kalan 36 yaşındaki Fenerbahçeli futbolcu Jose Sosa, gece antrenmanlarına devam ediyor... Evli ve iki çocuk babası Sosa, Karaköy’de oyuncu Melisa Döngel’le birlikte eğlenceye daldı.

Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel ve Fenerbahçeli Jose Sosa ile ilgili yasak aşk iddiası

SOSA'NIN EVLİLİĞİNDE KRİZ ÇIKTIĞI KONUŞULMUŞTU

Fenerbahçe'nin Arjantinli yıldızı Jose Sosa, sahalardan uzak kalsa da gecelerden uzak kalamadı. 2016 yılında hayatını birleştirdiği eşi Carolina Alurralde ve ikiz çocuklarıyla mutlu bir aile tablosu çizen Sosa'nın geçtiğimiz günlerde evliliğinde kriz olduğu iddia edilmişti.

SOSA İLE MELİSA DÖNGEL BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİ

Gece hayatına düşkünlüğüyle bilinen hatta pandemi döneminde bile yasak partilere katılan futbolcu, önceki gün Karaköy'deki bir mekanda Melisa Döngel'le birlikte görüldü.

SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİLER

Güzel oyuncu ve futbolcunun gece boyunca birlikte sarmaş dolaş eğlendiklerini görenler gözlerine inanamadı. Geç saatlere kadar samimi şekilde eğlenen Döngel ve Sosa, mekandan 5 dakika aralıkla ayrı ayrı çıktı.

İkilinin bu sıcak gecesi "Sosa ihanet mi etti?" sorularını akıllara getirdi.

Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel ve Fenerbahçeli Jose Sosa ile ilgili yasak aşk iddiası

Sevgilisinden geçtiğimiz günlerde ayrıldığını duyuran Melisa Döngel, sık sık Fenerbahçe maçlarını tribünde izliyor. Jose Sosa ve eşi Carolina Alurralde arasında sorunlar olduğu konuşuluyor.

 

Aşk Mantık İntikam'ın Çağla'sı Melisa Döngel ve Fenerbahçeli Jose Sosa ile ilgili yasak aşk iddiası ile ilgili etiketler Jose Sosa Fenerbahçe melisa döngel Aşk Mantık İntikam