Medya

Aşk iddiaları alevlendi! Sabriye ve Adem'in bu görüşmesi sosyal medyayı salladı

Survivor Sabriye bu sefer Adem ile olan aşkıyla konuşuluyor. Tv 8'de yayınlanan Survivor yarışmasında ünlüler takımında yarışan Sabriye iletişim ödülünü kazanınca Adem'i ailesi ile tanıştırdı. Aralarında aşk iddiaları da böylece doğrulanmış oldu. İşte Survivor'da yaşananların ayrıntıları...

Aralarında aşk olduğu uzun süredir konuşulan Sabriye ve Adem'den çok konuşulacak telefon görüşmesi. Survivor'da iletişim ödülünü kazanan ünlüler takımından Sabriye, aralarında aşk iddiası olan yine ünlüler takımında yarışan Adem'i telefonda görüntülü olarak ailesiyle tanıştırdı. İşte Survivor'da yaşanan Sabriye ve Adem görüşmesinin ayrıntıları...

Sosyal medyada dün gece TV'de yayınlan Survivor'da Sabriye'nin ailesi ile Adem'i tanıştırması konuşuluyor. Survivor'da iletişim ödülünü kazanan ünlüler takımı yarışmacıları, görüntülü olarak aileleriyle konuşma hakkını elde etti.

adem_sabriye
AŞK İDDİALARI KUVVETLENDİ

Adem'le arasında aşk yaşadığı dedikoduları ayyuka çıkan Sabriye, yaptığı son hamleyle aşk iddialarını biraz daha kuvvetlendirdi.

AİLESİYLE ADEM'İ TELEFONDA TANIŞTIRDI

Dünyaya yeni gelen yeğenini telefonda gören Sabriye, çığlık çığlığa Adem'i yanına çağırdı. Sabriye'nin israrlı çağrılarını reddetmeyen Adem, telefonda görüntülü olarak Sabriye'nin ailesiyle tanıştı.